Remont dróg gminnych nr 330301W i 330307W w miejscowości Głuszyna
Gmina Klwów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00026663
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00026663/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-01-13 10:26
- Lokalizacja
- Klwów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-98994bd2-153f-4e19-be51-b3b2402983f1
- Identyfikator
- 6010085981
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00026663 z dnia 2026-01-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg gminnych nr 330301W i 330307W w miejscowości Głuszyna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Klwów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223801
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Opoczyńska, 35
1.5.2.) Miejscowość: Klwów
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-415
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@klwow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.klwow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-98994bd2-153f-4e19-be51-b3b2402983f11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dróg gminnych nr 330301W i 330307W w miejscowości Głuszyna2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-98994bd2-153f-4e19-be51-b3b2402983f1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00026663
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00155982/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Remont dróg gminnych nr 330301W i 330307W w miejscowości Głuszyna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00609437
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust.1 pkt 5 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, ze względu na wyjątkową sytuację niewynikającą z przyczyn leżących po stronie zamawiającego, której nie mógł on przewidzieć, wymagane jest natychmiastowe wykonanie zamówienia, a nie można zachować terminów określonych dla innych trybów udzielenia zamówienia.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PJ.271.19.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem tego przedsięwzięcia jest remont dróg gminnych nr 330301W i 330307W w miejscowości Głuszyna.
Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „ZYKO-DRÓG” Sp z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7962310807
7.3.4) Miejscowość: Radom
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 482167,93 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31| 2026-01-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |