„Usługi cateringowe dla dzieci w oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Gorzkowie w 2026 roku. „

SZKOŁA PODSTAWOWA W GORZKOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00027545
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00027545/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-13 11:51
Lokalizacja
Gorzków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9e854922-4a7a-42c5-941a-a684769dab9b
Identyfikator
6831685920
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie posiłków szkolnych

Wykonawcy

1 przyznane

PATRYCJA BEJM-MARASSiepraw, PL · lot 0
164 283,61 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00027545 z dnia 2026-01-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Usługi cateringowe dla dzieci w oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Gorzkowie w 2026 roku. „

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA W GORZKOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001044169

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gorzków 168

1.5.2.) Miejscowość: Gorzków

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-020

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@spgorzkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spgorzkow.szkolnastrona.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wieliczka

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Usługi cateringowe dla dzieci w oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Gorzkowie w 2026 roku. „

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9e854922-4a7a-42c5-941a-a684769dab9b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00027545

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00580420/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 „Usługi cateringowe dla dzieci w oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Gorzkowie w 2026 roku. „

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00580707

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SPGorz/271/1/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 168679,5 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.2 Przedmiotem zamówienia są usługi cateringowe związane z zapewnieniem dostaw wyżywienia dla dzieci w oddziałach przedszkolnych SP w Gorzkowie.
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi cateringowej, polegającej na:
• Przygotowaniu posiłków z własnych produktów,
• Dostarczeniu i wydawaniu wszystkich posiłków w dni robocze od poniedziałku do piątku przez okres trwania umowy.
• Posprzątaniu po wydaniu posiłków, zabraniu naczyń i sztućców oraz resztek po posiłkach

2. W wyjątkowych sytuacjach wynikających ze zmiany organizacji dnia pracy oddziałów przedszkolnych godziny wydawanych posiłków mogą ulec zmianie, po wcześniejszym uzgodnieniu z Wykonawcą.
3. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia, dostarczenia do Szkoły i wydania ilości posiłków zamówionych na dany dzień.
4. Zamawiający zastrzega, że ilość planowanych posiłków może ulec zmianie (zwiększenie lub zmniejszenie),czego Zamawiający nie mógł przewidzieć na etapie realizacji niniejszego postępowania np. działanie siły wyższej, nieprzewidzianej jak ogłoszenie pandemii, zmian organizacyjnych itp., a Wykonawca nie będzie dochodził z tego tytułu roszczeń.
5. W związku z czym Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany ilości przedmiotu zamówienia. Rozliczenie finansowe Wykonawcy usługi z Zamawiającym odbywać się będzie na podstawie faktycznie dostarczonych posiłków i ich ceny jednostkowej. Wykonawca godzi się z faktem, że za ilości planowane posiłków przez Zamawiającego w niniejszym postępowaniu, lecz niezrealizowane przez Wykonawcę w trakcie trwania umowy, Wykonawca nie otrzyma wynagrodzenia.
6. Zamowienie obejmuje zamowienie podstawowe oraz zamówienie z wykorzystaniem prawa opcji.
7. Zamówienie podstwaowe obejmuje wydanie posiłków w ilości: śniadania – 10 223 szt, obiady- 10223 szt i podwieczorki 10 223 szt.
8. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji. Prawo opcji obejmje wydanie posiłków w ilości śniadania – 6063 szt, obiady- 6063 szt i podwieczorki 6063 szt.
9. Zamówienie z prawa opcji odbywa się przez jednostronne złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli o uruchomieniu opcji.
szczegółowy opis w SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 239729,92 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 261716,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 261716,02 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Cuda z Natury Patrycja Bejm - Maras

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6342312415

7.3.3) Ulica: ul. Kawęciny 24

7.3.4) Miejscowość: Siepraw

7.3.5) Kod pocztowy: 32-447

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 164283,61 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamówienie zostało udzielone z prawem opcji z prawem opcji. Wartość zamówienia podstawowego 164 283,61 netto, wartość prawa opcji zamówienia : 97 432,41 netto. Łącznie Wartość netto umowy 261 716,02 zł netto, 282 653,30 zł brutto
2026-01-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi