Roboty budowlane w podziale na 5 części: 1.Rem. w budynku nr 16 w Gl 2.Konserwacja strzelnicy w B-B 3.Rem. ogrodzenia w B- B 4.Rem. pokrycia dachowego bud. 69 w B-B 5. Rem. nawierzchni w Lublińcu
4 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00028184
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00028184/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-01-13 12:44
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-78e033f8-b5ff-4a31-ac65-7194560daea7
- Identyfikator
- 6312541341
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
5 przyznanych
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00028184 z dnia 2026-01-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane w podziale na 5 części:
1.Rem. w budynku nr 16 w Gl
2.Konserwacja strzelnicy w B-B
3.Rem. ogrodzenia w B- B
4.Rem. pokrycia dachowego bud. 69 w B-B
5. Rem. nawierzchni w Lublińcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 4 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240763798
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Generała Władysława Andersa 47
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-121
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 4wog.kancelaria@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://4wog.wp.mil.pl/pl/bip/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/4wog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane w podziale na 5 części:1.Rem. w budynku nr 16 w Gl
2.Konserwacja strzelnicy w B-B
3.Rem. ogrodzenia w B- B
4.Rem. pokrycia dachowego bud. 69 w B-B
5. Rem. nawierzchni w Lublińcu
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-78e033f8-b5ff-4a31-ac65-7194560daea7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00028184
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00673639/19/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.30 Konserwacja strzelnicy w Mikuszowicach (rejon Bielsko - Biała).
1.1.60 Remont pomieszczeń wraz z wymianą centrali wentylacyjnej w budynku w kompleksie w Gliwicach.
1.1.72 Remont pokrycia dachowego budynku nr 69 na terenie kompleksu przy ul. Bardowskiego 3 w Bielsku-Białej
1.1.73 Remont ogrodzenia na terenie kompleksu Mikuszowice w Bielsku-Białej
1.1.75 Remont nawierzchni z płyt drogowych na terenie kompleksu wojskowego w Lublińcu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00490333
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 4WOG-1200.2712.91.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana w podziale na 5 części:1.Gliwice Remont pomieszczeń wraz z wymianą centrali wentylacyjnej w budynku nr 16
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
1)Załącznik nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy
2)Załącznik nr 4 do SWZ – Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót dla części 1 – 5
3)Załącznik nr 5 do SWZ – Przedmiar robót dla części 1 – 5
Załączniki stanowią integralną część niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
4.5.5.) Wartość części: 81200,30 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana w podziale na 5 części:2.Bielsko-Biała; Konserwacja strzelnicy w kompleksie Mikuszowice w Bielsku-Białej
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
1)Załącznik nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy
2)Załącznik nr 4 do SWZ – Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót dla części 1 – 5
3)Załącznik nr 5 do SWZ – Przedmiar robót dla części 1 – 5
Załączniki stanowią integralną część niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 363907,32 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana w podziale na 5 części:3.Remont ogrodzenia na terenie kompleksu Mikuszowice w Bielsku- Białej
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
1)Załącznik nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy
2)Załącznik nr 4 do SWZ – Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót dla części 1 – 5
3)Załącznik nr 5 do SWZ – Przedmiar robót dla części 1 – 5
Załączniki stanowią integralną część niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 40534,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana w podziale na 5 części:4.Remont pokrycia dachowego bud. 69 na terenie kompleksu przy ul. Bardowskiego 3 w Bielsku-Białej
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
1)Załącznik nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy
2)Załącznik nr 4 do SWZ – Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót dla części 1 – 5
3)Załącznik nr 5 do SWZ – Przedmiar robót dla części 1 – 5
Załączniki stanowią integralną część niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 35126,42 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana w podziale na 5 części:5. Remont nawierzchni z płyt drogowych na terenie kompleksu w Lublińcu
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
1)Załącznik nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy
2)Załącznik nr 4 do SWZ – Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót dla części 1 – 5
3)Załącznik nr 5 do SWZ – Przedmiar robót dla części 1 – 5
Załączniki stanowią integralną część niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 206188,43 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo żadnej oferty.
| 2026-01-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |