Doposażenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w miejscowości Lubin-dostawa kontenerów oraz pojemników na odpady
Gmina Kikół
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00028733
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00028733/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-01-13 13:30
- Lokalizacja
- Kikół, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-889ba853-7e1c-466e-bf6b-c96ef30f8760
- Identyfikator
- 4660331828
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00028733 z dnia 2026-01-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Doposażenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w miejscowości Lubin-dostawa kontenerów oraz pojemników na odpady
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kikół
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866548
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Kościuszki 7
1.5.2.) Miejscowość: Kikół
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-620
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 542894670
1.5.8.) Numer faksu: 542894670
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kikol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kikol.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Doposażenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w miejscowości Lubin-dostawa kontenerów oraz pojemników na odpady2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-889ba853-7e1c-466e-bf6b-c96ef30f8760
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00028733
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00011519/17/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.7 Doposażenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w miejscowości Lubin - dostawa kontenerów oraz pojemników na odpady
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie jest współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozowju Regionalnego w ramach Piorytetu 2: Fundusze Europejskie dla czystej energii i ochrony zasobów środowiska regionu Działanie 2.13 Gospodarka odpadami2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00592252
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: In.271.20.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa następujących kontenerów:
• KP – 7 otwarty – 7 szt.
• KP-7 zamknięty – 2 szt.
• KP-16 otwarty – 1 szt.
Oraz pojemników:
• Pojemnik z polipropylenu na odpady niebezpieczne (świetlówki)
• Pojemnik na odpady niebezpieczne (etykieta przeterminowane leki)
• Pojemnik na odpady niebezpieczne (etykieta baterie/akumulatory)
• Pojemnik na odpady niebezpieczne (etykieta chemikalia)
• Beczka na zużyty olej
• Pojemnik 1100 l na odpady plastikowy – 2 szt.
• Pojemnik 1100 l na odpady z blachy kwasoodpornej
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia uwzględniający m.in. parametry techniczne, jakościowe, stanowi załącznik nr 7 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu na realizację zadania do terminu składania ofert tj. do 22.12.2025 r. do godziny 12,00 wpłynęły 4 oferty. Zamawiający działając na podstawie art. 222 ust 4 ustawy Pzp umieścił na stronie internetowej toczącego się postępowania informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia. Cena najkorzystniejszej oferty w niniejszym postępowaniu przewyższa tę kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W związku z powyższym Zamawiający unieważnił niniejsze postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.| 2026-01-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |