Zakup energii elektrycznej do 17 punktów poboru energii należących do Oddziału Regionalnego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Olsztynie
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego OR Olsztyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00029749
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00029749/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-01-13 15:13
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8e21c721-6b94-4201-9cb0-8a0e6a233738
- Identyfikator
- 5260013054
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00029749 z dnia 2026-01-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup energii elektrycznej do 17 punktów poboru energii należących do Oddziału Regionalnego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Olsztynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego OR Olsztyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012513262
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Adama Mickiewicza 1
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-959
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 89 5349771
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: olsztyn@krus.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krus.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.krus.gov.pl/open-preview-auction/498871/zakup-energii-elektrycznej-do-17-punktow-poboru-energii-nalezacych-do-oddzialu-regionalnego-kasy-rolniczego-ubezpieczenia-spolecznego-w-olsztynie1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Ubezpieczenie społeczne rolników
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup energii elektrycznej do 17 punktów poboru energii należących do Oddziału Regionalnego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Olsztynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8e21c721-6b94-4201-9cb0-8a0e6a233738
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00029749
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00124095/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Zakup energii elektrycznej do 17 punktów poboru energii należących do Oddziału Regionalnego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Olsztynie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00593730
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1000-OP.261.2.4.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 147615,72 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej do 17 punktów poboru energii należących do Oddziału Regionalnego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Olsztynie. Sprzedaż energii elektrycznej obejmuje wymienione poniżej obiekty w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r.:
• Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Olsztynie
- ul. Mickiewicza 1, 10-959 Olsztyn,
- ul. Kołobrzeska 38A, 10-434 Olsztyn
oraz Placówki Terenowe Oddziału Regionalnego KRUS w Olsztynie:
• w Mrągowie, ul. Wojska Polskiego 5A/35, 11-700 Mrągowo,
• w Nidzicy, ul. Kopernika 2A/2, 13-100 Nidzica,
• w Nidzicy, ul. Kopernika 2A/3, 13-100 Nidzica,
• w Morągu, ul. 3 Maja 21/52, 14-300 Morąg,
• w Iławie (Archiwum zakładowe), ul. Kopernika 6A, 14-200 Iława,
• w Lidzbarku Warmińskim, Plac Wolności 7, 11-100 Lidzbark Warmiński,
• w Szczytnie (2 Punkty Poboru Energii), ul. 1 Maja 35, 12-100 Szczytno,
• w Braniewie, ul. Królewiecka 26, 14-500 Braniewo,
• w Działdowie, ul. Kościuszki 29, 13-200 Działdowo,
• w Ełku, ul. Wawelska 24, 19-300 Ełk,
• w Giżycku, ul. 3 Maja 6, 11-500 Giżycko,
• w Giżycku (garaż), ul. Okrzei 1, 11-500 Giżycko,
• w Olecku, ul. Armii Krajowej 25, 19-400 Olecko,
• w Piszu, ul. Dworcowa 2, 12-200 Pisz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 118375,38 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 225520,98 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 118375,38 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Respect Energy S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8762459238
7.3.3) Ulica: Bonifraterska 17
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-203
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 145601,73 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-01-01 do 2026-12-31| 2026-01-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |