Remont i adaptacja budynku Przychodni Obwodowej w Nidzicy na potrzeby wsparcia edukacyjnego i społecznego Powiatu Nidzickiego

Powiat Nidzicki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00030830
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00030830/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-01-14 09:06
Lokalizacja
Nidzica, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-808b29c8-f167-4561-95b7-c8a877f736ff
Identyfikator
9840161589
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty remontowe i renowacyjneTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty malarskieRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjneInstalowanie centralnego ogrzewania

Wykonawcy

1 przyznane

IZABELA DWORZNICKAMława, PL · lot 0
1 463 700 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00030830 z dnia 2026-01-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i adaptacja budynku Przychodni Obwodowej w Nidzicy na potrzeby wsparcia edukacyjnego i społecznego Powiatu Nidzickiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Nidzicki

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742505

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Traugutta 23

1.5.2.) Miejscowość: Nidzica

1.5.3.) Kod pocztowy: 13-100

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 89 625 98 10

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiatnidzicki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatnidzicki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-808b29c8-f167-4561-95b7-c8a877f736ff

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont i adaptacja budynku Przychodni Obwodowej w Nidzicy na potrzeby wsparcia edukacyjnego i społecznego Powiatu Nidzickiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-808b29c8-f167-4561-95b7-c8a877f736ff

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00030830

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043563/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont i adaptacja budynku Przychodni Obwodowej w Nidzicy na potrzeby wsparcia edukacyjnego i społecznego Powiatu Nidzickiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00402003

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OZK.272.8.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest: „Remont i adaptacja budynku Przychodni Obwodowej
w Nidzicy na potrzeby wsparcia edukacyjnego i społecznego Powiatu Nidzickiego”.
3.1.1 Zadanie polega na wykonaniu remontu budynku Przychodni Obwodowej na działce nr: 10/2 w obrębie nr 5 miasta Nidzica przy ul. Traugutta 13 – realizowanych na podstawie uzyskanego Pozwolenia na budowę. Zadanie realizowane będzie w formie ryczałtowej w następującym zakresie:
• Docieplenie i remont dachu wraz z obróbką blacharską;
• Prace rozbiórkowe i adaptacyjne remontowo-budowlane części kondygnacyjnej I piętra budynku Przychodni Obwodowej w Nidzicy- prace wewnętrzne;
• Rozbiórka ścian, zamurowanie otworów uzupełnienie tynków w miejscach domurowań i rozkuć, wykonanie ścianek działowych z płyt gipsowo-kartonowych, sufit podwieszany z płyt gipsowo-kartonowych, wykonanie kompletnego systemu sufitów podwieszanych kasetonowych;
• Prace malarskie i wykończeniowe montaż balustrad wewnętrznych;
• Wymiana stolarki drzwiowej;
• Wymiana posadzek;
• Remont klatki schodowej;
• Wymiana instalacji elektrycznej;
• Instalacja sanitarna;
• Instalacje teletechniczne;

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45442100-8 - Roboty malarskie

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1463700 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1933026,29 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1463700 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Redirem Izabela Dworznicka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5691752307

7.3.3) Ulica: Ligi Obrony Kraju 33

7.3.4) Miejscowość: Mława

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1463700 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

2026-01-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane