„Sporządzanie projektów decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu dla Gminy Miasta Dębica w 2025 i 2026 roku.”

Gmina Miasta Dębica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00031293
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00031293/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-14 09:52
Lokalizacja
Dębica, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e712c569-c4b8-44ff-a502-7d876c8a7421
Identyfikator
8721000477
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

Wykonawcy

1 przyznane

Anna Jaśkiewicz-MrózDębica, PL · lot 0
166 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00031293 z dnia 2026-01-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Sporządzanie projektów decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu dla Gminy Miasta Dębica w 2025 i 2026 roku.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Dębica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524648

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Dębica

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-200

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umdebica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://debica.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/um_debica

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Sporządzanie projektów decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu dla Gminy Miasta Dębica w 2025 i 2026 roku.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e712c569-c4b8-44ff-a502-7d876c8a7421

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00031293

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00556637

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.83.2025.PB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 269918,68 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sporządzanie projektów decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu dla Gminy Miasta Dębica w 2025 i 2026 roku.
Zakres, określenie, skrócony opis przedmiotu zamówienia:
Sporządzanie projektów decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego oraz sporządzanie projektów decyzji o warunkach zabudowy o których mowa w art. 4 ust. 2 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (tekst jednolity: Dz. U. z 2024 r. poz. 1130 z późn. zm.) wraz z analizą funkcji oraz cech zabudowy i zagospodarowania terenu.
Pełny Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Sekcji B SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 370,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 615,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 370,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Anna Jaśkiewicz-Mróz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: nie dotyczy

7.3.3) Ulica: ul. Królewska 22

7.3.4) Miejscowość: Dębica

7.3.5) Kod pocztowy: 39-200

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 166000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Podane w ogłoszeniu ceny ofert są cenami jednostkowymi.
Na podstawie art. 388 ust. 1 ustawy Kodeks Cywilny (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz.1071), z uwagi na niewłaściwe przyjęcie jako wartość umowy maksymalnej kwoty jaką Zamawiający dysponuje w przewidzianym budżecie, Strony zgodnie przyjęły, że należy dokonać zmiany treści § 4 ust. 1 zawartej umowy nr GP/13/2025 z dnia 30 grudnia 2025 r., poprzez określenie prawidłowej kwoty umowy jako iloczyn ceny jednostkowej z oferty Wykonawcy oraz ilości przewidzianych w dokumentach zamówienia w wysokości:153550,00 zł brutto.
Aneks do umowy zawarto w dniu 31.12.2025 r.
2026-01-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi