Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: Przebudowa odcinka drogi gminnej nr 229519P-DW 198-Radgoszcz

GMINA MIĘDZYCHÓD

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00031820
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00031820/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-14 10:45
Lokalizacja
Międzychód, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aebe4372-68a1-4e16-b680-c8205a7003e0
Identyfikator
5951413804
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

ANTONI PRZYBYLSKIGniezno, PL · lot 0
97 170 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00031820 z dnia 2026-01-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: Przebudowa odcinka drogi gminnej nr 229519P-DW 198-Radgoszcz

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIĘDZYCHÓD

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210967060

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Marszałka Piłsudskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Międzychód

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-400

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.7.) Numer telefonu: 95 748 81 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@miedzychod.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miedzychod.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: Przebudowa odcinka drogi gminnej nr 229519P-DW 198-Radgoszcz

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aebe4372-68a1-4e16-b680-c8205a7003e0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00031820

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00038355/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.11 Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: Przebudowa odcinka drogi gminnej nr 229519P-DW 198-Radgoszcz

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W pierwotnym postępowaniu, przeprowadzonym zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, nie złożono żadnej oferty.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-8cef1399-d443-4ebf-99b0-2cf47e3047ff

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZR.271.23.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 79000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: Przebudowa odcinka drogi gminnej nr 229519P-DW 198-Radgoszcz.
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa odcinka drogi gminnej nr 229519P-DW 198-Radgoszcz” obejmującego:
1. Przebudowa nawierzchni jezdni o strukturze bitumicznej wraz z budową chodnika, przebudowę zjazdów na odcinku ok. 250m wraz z przebudową skrzyżowania z DW 198, rozbudowy oświetlenia ulicznego wraz z ewentualnym doświetleniem przejść dla pieszych (przebieg na mapie sytuacyjnej stanowiącej załącznik do materiałów przetargowych).
2. Budowa kanalizacji deszczowej wraz z urządzeniami oczyszczającymi na odcinku ok. 530m wraz z opracowaniem wszelkich dokumentacji, operatów, uzyskanie pozwoleń wodnoprawnych oraz usunięcie kolizji z istniejącą infrastrukturą, o ile zajdzie taka konieczność.
3. Rozbudowa oświetlenia ulicznego wraz z ewentualnym doświetleniem przejść dla pieszych.
4. Budowa kanału technologicznego (o ile zajdzie taka potrzeba).
5. Rozbiórka budynku po dawnej strażnicy OSP.
6. Usunięcie ewentualnych kolizji z istniejącą infrastrukturą techniczną (sieć sanitarna, sieć elektroenergetyczna, sieć wodociągowa oraz sieć telekomunikacyjna),
7. Wykonanie oznakowania pionowego i poziomego z uwzględnieniem rozwiązań mających wpływ na bezpieczeństwo pieszych oraz zarządzania prędkością z uwzględnieniem wbudowania/ustawienia urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego (w uzgodnieniu z Zamawiającym).

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "SYSTEM A" Antoni Przybylski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5992911077

7.3.3) Ulica: Wolności 33

7.3.4) Miejscowość: Gniezno

7.3.5) Kod pocztowy: 62-200

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 97170,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-01-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi