Wykonanie robót budowlanych w budynku dawnej szkoły w Toprzynach
GMINA GÓROWO IŁAWECKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00496116
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00496116/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-12 10:11
- Lokalizacja
- Górowo Iławeckie, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-95695291-0bb0-4d0a-9e1d-3c011ccdcf9f
- Identyfikator
- 7431863005
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00496116 z dnia 2024-09-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w budynku dawnej szkoły w Toprzynach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GÓROWO IŁAWECKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742913
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. T. Kościuszki 17
1.5.2.) Miejscowość: Górowo Iławeckie
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-220
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 897610780
1.5.8.) Numer faksu: 897611530
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@uggorowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://gorowoil-ug.bip-wm.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gorowoilaweckie1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych w budynku dawnej szkoły w Toprzynach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-95695291-0bb0-4d0a-9e1d-3c011ccdcf9f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00496116
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025374/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Wykonanie robót budowlanych w budynku dawnej szkoły w Toprzynach.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00433561
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIZ.271.1.17.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie zadania pn „Wykonanie robót budowlanych w budynku dawnej szkoły w Toprzynach”.
1) Na Wykonawcy będzie ciążył obowiązek wykonania w ramach zaoferowanej ceny robót określonych w załączniku nr 1 OPZ:
W ramach przedsięwzięcia przewiduje się:
A. Prace rozbiórkowe:
− demontaż istniejącej instalacji odgromowej,
− demontaż pokrycia dachowego z dachówki ceramicznej esówki na bryle głównej budynku,
− demontaż pokrycia dachowego z blachy płaskiej na lukarnach,
− demontaż łat, kontrłat i deskowania,
− skucie tynków z sufitów w poziomie parteru i poddasza użytkowego,
− demontaż stolarki okiennej w poziomie poddasza użytkowego (12 sztuk) oraz w poziomie strychu (2 sztuki),
− demontaż wewnętrznej stolarki drzwiowej w poziomie poddasza użytkowego (7 sztuk),
− rozbiórka wtórnych ścian działowych w poziomie poddasza użytkowego,
− rozbiórka warstw stropu nad parterem oraz warstw nad poddaszem użytkowym.
B. Remont dachu na budynku:
− wymianę poszczególnych elementów więźby dachowej,
− wymianę pokrycia dachowego wraz z deskowaniem, łatami i kontrłatami,
− montaż śniegołapów, ław i stopni kominiarskich,
− docieplenie dachu od wewnątrz,
− wykonanie obróbek blacharskich, wymianę orynnowania,
− wymianę instalacji odgromowej.
C. Remont stolarki okiennej w poziomie poddasza użytkowego i w poziomie strychu:
− wymianę drewnianej stolarki okiennej skrzynkowej w poziomie poddasza użytkowego (12 sztuk) na nową stolarkę okienną drewnianą skrzynkową o takich samych podziałach i wymiarach,
− wymianę drewnianej stolarki okiennej w poziomie strychu (2 sztuki) na nową stolarkę okienną drewnianą przy zachowaniu takich samych podziałów i wymiarów,
D. Remont stropu nad parterem:
− wymianę poszczególnych belek stropowych,
− wzmocnienie belek stropowych,
− montaż przewiązek pomiędzy belki stropowe,
− wykonanie warstw stropu nad parterem wraz z ułożeniem paneli podłogowych w poziomie poddasza użytkowego,
E. Remont stropu nad poddaszem:
− wymianę poszczególnych belek stropowych,
− montaż przewiązek pomiędzy belki stropowe,
− wykonanie warstw wykończeniowych stropu nad poddaszem,
Podczas w/w prac remontowych nie przewiduje się zmian w zakresie ukształtowania dachów,
jego wysokości lub innych parametrów. Prace remontowe mają charakter zachowawczy.
Przy wymianie stolarki okiennej należy ściśle odwzorowywać istniejącą stolarkę okienną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45321000-3 - Izolacja cieplna
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie z przyczyn określonych w art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2023 poz. 1605 ze zm.) - oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2024-09-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |