przygotowanie i dostawa posiłków do filii Zespołu Dziennych Domów Pomocy

Miasto Poznań Zespół Dziennych Domów Pomocy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00033410
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00033410/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-14 13:07
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4088f7ef-20f3-4f2e-9c36-2f12f0bcb92c
Identyfikator
2090001440
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówUsługi przygotowywania posiłkówUsługi dowożenia posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

KRYSTYNA SZYMAŃSKA-DAŃDAPoznań, PL · lot 0
572 220 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00033410 z dnia 2026-01-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
przygotowanie i dostawa posiłków do filii Zespołu Dziennych Domów Pomocy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań Zespół Dziennych Domów Pomocy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 302130720

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marii Konopnickiej 18

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 60-771

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zddp@m.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.poznan.pl/zddp

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1199680

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


pomoc społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

przygotowanie i dostawa posiłków do filii Zespołu Dziennych Domów Pomocy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4088f7ef-20f3-4f2e-9c36-2f12f0bcb92c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00033410

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00493774

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CUW-SAZ.4440.82.2025.AS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 511766,67 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przygotowanie i dostawa posiłków w formie łącznie 10.800 śniadań i łącznie 25.200 obiadów dla uczestników Zespołu Dziennych Domów Pomocy do sześciu filii zlokalizowanych w Poznaniu:
- Filia nr 1 „Klub Centrum”, ul. M Konopnickiej 18, 60-771 Poznań,
- Filia nr 2 „Klub Ogrody”, ul. Nowy Świat 7/11, 60-581 Poznań,
- Filia nr 3 „Klub Promień”, os. Piastowskie 101, 61-164 Poznań,
- Filia nr 4 „Klub Starówka”, ul. Wielka 1, 61-774 Poznań,
- Filia nr 5 „Klub Winogrady”, os. Kosmonautów 15, 61-639 Poznań,
- Filia nr 6 „Dzienny Ośrodek Adaptacyjny”, ul. Saperska 15, 61-494 Poznań,
Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z warunkami realizacji zamówienia zawartymi we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
Na opis przedmiotu zamówienia składa się:
- załącznik nr 2 do umowy- szczegółowy opis przedmiotu zamówienia;
- załącznik nr 3A - 3 D do umowy- jadłospisy tygodniowe;
- załącznik nr 4 do umowy – tabela zamienników sezonowych ;

4.5.3.) Główny kod CPV: 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 561600,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 608472,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 572220,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CATERING-SIELANKA Krystyna Szymańska-Dańda

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7831235212

7.3.3) Ulica: Langiewicza 21/9

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 61-502

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 572220,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-08 do 2026-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

2026-01-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi