Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Widawka
GMINA KODRĄB
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00496192
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00496192/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-12 10:28
- Lokalizacja
- Kodrąb, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5701f46e-e06a-4d0f-b598-5d6b00f44354
- Identyfikator
- 7722240740
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie naprawy drógPrzygotowanie terenu pod budowę
Wykonawcy
2 przyznane
HUCZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWABoronów, PL · lot 0
170 827,7 PLNHUCZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWABoronów, PL · lot 1
12 411,46 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00496192 z dnia 2024-09-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Widawka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KODRĄB
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648020
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Niepodległości 7
1.5.2.) Miejscowość: Kodrąb
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-512
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gminakodrab.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminakodrab.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Widawka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5701f46e-e06a-4d0f-b598-5d6b00f44354
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00496192
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026868/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Widawka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00442150
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GPI.271.23.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1 Przedmiotem zamówienia jest modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Widawka na odcinku 200 m w zakresie:a) roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych,
b) mechaniczna rozbiórka podbudowy z tłucznia kamiennego – 190,00 m3,
c) Wywiezienie gruzu spryzmowanego samochodami skrzyniowymi – 190,00 m3,
d) Rozebranie przepustów rurowych – rury osr. 50 cm, - 12,00 m,
e) Mechaniczne profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni – 950 m2,
f) Podbudowa z kruszywa łamanego – warstwa górna o grubości po zagęszczeniu 8 cm – 950 m2,
g) Mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją na zimno podbudowy tłuczniowej – 870 m2,
h) Nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych grubość po zagęszczeniu 3 cm– 850 m2,
i) Nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych – warstwa ścieralna – za każdy dalszy 1 cm grubości po zagęszczeniu – 2 cm – 850 m2,
j) Regulacja pionowa studzienek dla zaworów wodociągowych i gazowych – 2 szt.
k) Kopanie rowów dla kabli w sposób mechaniczny – 1,00 m3,
l) Rury ochronne (osłonowe) z PE, PCW, PP o śr. Nominalnej 110 mm – 5,00 m
m) Pobocza z kruszywa łamanego o grubości 10 cm – 200,00 m2,
n) geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.5.) Wartość części: 153951,91 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont przepust pod zjazdem z drogi powiatowej w zakresie:a) Przepusty rurowe pod zjazdami – ława fundamentowa tłuczniowa – 3,6 m3,
b) Podłoża pod kanały i obiekty z materiałów sypkich grub. 5 cm – 0,6 m3,
c) Zagęszczenie nasypów ubijakami mechanicznymi – 0,6 m3,
d) Przepusty rurowe pod zjazdami – rury PEHD o śr. 50 cm – 12,00 m,
e) Zasypanie wykopów fundamentowych podłużnych, punktowych, rowów, wykopów obiektowych spycharkami z zagęszczeniem mechanicznym – 4,8 m3,
f) Umocnienie skarp brukiem – wlot i wylot przepustu pod koroną jezdni – 10,00 m2,
g) geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.5.) Wartość części: 10950,56 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 170827,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 170827,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 170827,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Hucz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5751885237
7.3.3) Ulica: Częstochowska
7.3.4) Miejscowość: Boronów
7.3.5) Kod pocztowy: 42-283
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 170827,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12411,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12411,46 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 12411,46 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Hucz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5751885237
7.3.3) Ulica: Częstochowska
7.3.4) Miejscowość: Boronów
7.3.5) Kod pocztowy: 42-283
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12411,46 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni
| 2024-09-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |