Dostawa skanerów stomatologicznych dla Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie

Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00034971
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00034971/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-14 17:18
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-941cee7c-8588-4363-86f5-fccc66dccf95
Identyfikator
8520006757
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt obrazujący do użytku medycznego, stomatologicznego i weterynaryjnego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00034971 z dnia 2026-01-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa skanerów stomatologicznych dla Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288886

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rybacka 1

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-204

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.) Numer telefonu: (+48) 91 48 00 778

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pum.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pum.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1240009

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa skanerów stomatologicznych dla Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-941cee7c-8588-4363-86f5-fccc66dccf95

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00034971

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Niniejsze zamówienia jest realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – Projekt pn. „Modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie zapewniające zwiększenie liczby absolwentów na kierunku lekarskim i lekarsko-dentystycznym” - Umowa nr KPOD.07.05-IP.10-0021/24/KPO/1209/2025/98

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00631940

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.275.192.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 – Dostawa skanerów stomatologicznych dla jednostek PUM;
Przedmiotem zamówienia jest dostawa skanerów stomatologicznych dla Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, instalacją i uruchomieniem oraz przeszkoleniem pracowników. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis wymaganych parametrów, które musi spełniać zaoferowany przedmiot zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia w części 1.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33110000-4 - Sprzęt obrazujący do użytku medycznego, stomatologicznego i weterynaryjnego

4.5.5.) Wartość części: 627484,48 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 – Dostawa skanera biometrycznego dla Samodzielnej Pracowni Periodontologii Przedklinicznej PUM;
Przedmiotem zamówienia jest dostawa skanera biometrycznego dla Samodzielnej Pracowni Periodontologii Przedklinicznej PUM. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, instalacją i uruchomieniem oraz przeszkoleniem pracowników. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis wymaganych parametrów, które musi spełniać zaoferowany przedmiot zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia w części 2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33110000-4 - Sprzęt obrazujący do użytku medycznego, stomatologicznego i weterynaryjnego

4.5.5.) Wartość części: 24000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn. Dostawa skanerów stomatologicznych dla Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, do upływu terminu składania ofert, wyznaczonego przez Zamawiającego, nie wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym, Zamawiający, na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielnie zamówienia] publicznego.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn. Dostawa skanerów stomatologicznych dla Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, do upływu terminu składania ofert, wyznaczonego przez Zamawiającego, nie wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym, Zamawiający, na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielnie zamówienia] publicznego

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

2026-01-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy