Doposażenie magazynu centralnego w. ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026
POWIAT MŁAWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00035309
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00035309/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-01-15 07:48
- Lokalizacja
- Mława, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-75e29e42-88ef-48e9-ab29-7160337fea4f
- Identyfikator
- 5691760040
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odzież ochronna i zabezpieczającaKoceŁóżka poloweŚpiworyOdzież ochrony biologicznej i chemicznej
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00035309 z dnia 2026-01-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Doposażenie magazynu centralnego w. ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT MŁAWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377735
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Władysława Stanisława Reymonta 6
1.5.2.) Miejscowość: Mława
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiatmlawski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatmlawski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiatmlawski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Doposażenie magazynu centralnego w. ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-20262.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-75e29e42-88ef-48e9-ab29-7160337fea4f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00035309
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00058981/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.9 Doposażenie magazynu centralnego w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 - 2026
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00549509
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.272.1.45.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest doposażenie magazynu centralnego w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 35113400-3 - Odzież ochronna i zabezpieczająca
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39511100-8 - Koce
39522520-8 - Łóżka polowe
39522540-4 - Śpiwory
35113410-6 - Odzież ochrony biologicznej i chemicznej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie, ponieważ wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.| 2026-01-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |