Weryfikacja i aktualizacja geometrycznych zasięgów materiałów zasobu.
POWIAT BĘDZIŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00496268
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00496268/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-12 10:45
- Lokalizacja
- Będzin, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2ab8953c-7048-4478-bbed-3971ce143c16
- Identyfikator
- 6252431062
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00496268 z dnia 2024-09-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Weryfikacja i aktualizacja geometrycznych zasięgów materiałów zasobu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT BĘDZIŃSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276254940
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Sączewskiego 6
1.5.2.) Miejscowość: Będzin
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-500
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@powiat.bedzin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiat.bedzin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiat-bedzin.logintrade.net/zapytania_email,142684,552197c2ca2d09449428e06410bc87a7.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Weryfikacja i aktualizacja geometrycznych zasięgów materiałów zasobu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2ab8953c-7048-4478-bbed-3971ce143c16
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00496268
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00020908/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Weryfikacja i aktualizacja geometrycznych zasięgów materiałów zasobu dla potrzeb Wydziału Geodezji Starostwa Powiatowego w Będzinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00438298
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1 Przedmiotem zamówienia jest Weryfikacja i aktualizacja geometrycznych zasięgów materiałów zasobu.
1.1.1 Zamówienie obejmuje swoim zakresem obszar powiatu będzińskiego.
1.1.2. Bazy danych BDOT500, GESUT, EGIB, rejestr prac geodezyjnych i kartograficznych oraz ewidencja materiałów zasobu są prowadzone przez tutejszy organ w Zintegrowanym Systemie Informacji Przestrzennej GEO-INFO - moduł GEO-INFO Mapa i moduł GEO-INFO Ośrodek.
1.1.3. Zasięgi dla zdefiniowanych w ewidencji materiałów zasobu prowadzone są w bazie danych systemu jako obiekty GEO-INFO o kodzie GOSZZG. Obiekty te posiadają geometrię i następujące atrybuty:
1) Id materiału zasobu
2) Oznaczenie
3) Typ zasobu: Operat techniczny/szkic polowy
4) Operat prawny: TAK/NIE
5) Id zgłoszenia lub KERG
6) Informacje dodatkowe
7) Opis
8) Cel pracy
9) Dostęp
10) Data przyjęcia do zasobu
11) Kategoria archiwalna
12) Aktualność od .. do ..
Posiadają także przyłączone, opisane metadanymi pliki - skany dokumentów wchodzących w skład operatów technicznych
1.1.4. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie usługi polegającej na:
1) wprowadzeniu, weryfikacji i aktualizacji geometrycznych zasięgów materiałów zasobu oraz dokumentów wchodzących w ich skład, mającej na celu precyzyjne zlokalizowanie obszaru objętego opracowaniem geodezyjnym (operatem technicznym) oraz zweryfikowanie
i aktualizację ich pozostałych atrybutów dla 383 materiałów zasobu,
2) przeprowadzeniu analizy przestrzennej polegającej na przecięciu obiektów GOSZZG istniejących w bazie z warstwą działek oraz punktów granicznych celem weryfikacji poprawności położenia i atrybutów tych obiektówdla 6112 operatów wskazanych przez Zamawiającego, dla których istnieją w bazie obiekty GOSZZG.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik Nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72316000-3 - Usługi analizy danych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 202,950 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 336,41 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 202,950 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MGGP SPÓŁKA AKCYJNA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 490808053
7.3.4) Miejscowość: TARNÓW
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 202,950 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 110 dni
| 2024-09-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |