Roboty budowlane w ramach zadania „Szpital-ogród” Radom-Krychnowice”

Samodzielny Wojewódzki Publiczny Zespół Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej im. dr Barbary Borzym

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00036857
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00036857/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-01-15 11:08
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-868c9069-6c55-4242-94fa-6aaf00dfca14
Identyfikator
9482040243
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty drogowePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty izolacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychIzolowanie dachuInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoRoboty budowlane w zakresie altanRoboty budowlane w zakresie konstrukcji

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00036857 z dnia 2026-01-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane w ramach zadania „Szpital-ogród” Radom-Krychnowice”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Wojewódzki Publiczny Zespół Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej im. dr Barbary Borzym

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670204531

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krychnowicka 1

1.5.2.) Miejscowość: Radom

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-607

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szpital@szpitalpsychiatryczny.radom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalpsychiatryczny.radom.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://szpitalpsychiatryczny-radom.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane w ramach zadania „Szpital-ogród” Radom-Krychnowice”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-868c9069-6c55-4242-94fa-6aaf00dfca14

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00036857

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00183718/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Rewitalizacja parku w ramach Projektu „Szpital-ogród“ Radom-Krychnowice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00540038

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 32/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 474013,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane na terenie Samodzielnego Wojewódzkiego Publicznego Zespołu Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Radomiu w zakres których wchodzą: modernizacja portierni, rozbudowa istniejących pieszych ciągów komunikacyjnych poprzez montaż elementów małej architektury, osłonie oraz budowie podłoża dla miejsca gromadzenia odpadów, montaż ogrodzenia wewnętrznego na terenie szpitala oraz budowa altany terapeutycznej i wiaty rowerowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45261410-1 - Izolowanie dachu

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający, działając na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019r. - Prawo zamówień publicznych unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Cena oferty najkorzystniejszej wynosi 619 897,00 zł .
Kwota, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 566 387,01 zł.
Zamawiający po przeprowadzeniu analizy stwierdza, że nie ma możliwości zwiększenia środków finansowych na dany cel.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 619897,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1525636,00 PLN

2026-01-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane