Świadczenie usługi wsparcia serwisowego wraz z asystą techniczną na posiadany Systemu Ochrony przed wyciekami informacji – tzw. DLP

Narodowy Fundusz Zdrowia Dolnośląski Oddział Wojewódzki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00036873
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00036873/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-15 11:10
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-db8e10ed-a6ef-4185-a408-158655828b30
Identyfikator
8992517867
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Zestawy pakietów oprogramowania

Wykonawcy

1 przyznane

AVERBIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
463 226,61 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00036873 z dnia 2026-01-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi wsparcia serwisowego wraz z asystą techniczną na posiadany Systemu Ochrony przed wyciekami informacji – tzw. DLP

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Narodowy Fundusz Zdrowia Dolnośląski Oddział Wojewódzki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01581798500025

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Joannitów 6

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-525

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@nfz-wroclaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nfz-wroclaw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-db8e10ed-a6ef-4185-a408-158655828b30

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Narodowy Fundusz Zdrowia

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usługi wsparcia serwisowego wraz z asystą techniczną na posiadany Systemu Ochrony przed wyciekami informacji – tzw. DLP

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db8e10ed-a6ef-4185-a408-158655828b30

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00036873

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00452658/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Świadczenie usługi wsparcia serwisowego wraz z asystą techniczną na posiadany System Ochrony przed wyciekami informacji

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00563773

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NFZ01-WAG.251.14.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi wsparcia serwisowego wraz z asystą techniczną na posiadany Systemu Ochrony przed wyciekami informacji – tzw. DLP.
2. Wszelkie wymagania zostały opisane w Załączniku Nr 1 „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia” do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia.
3. Wsparcie serwisowe obejmuje zainstalowane u Zamawiającego oprogramowanie DLP oraz oprogramowanie narzędziowe niezbędne do poprawnego funkcjonowania całości Systemu.
4. Usługa asysty technicznej polega na objęciu posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania GTB DLP wsparciem producenta na okres równy okresowi wsparcia serwisowego. W okresie wsparcia producenta wymagany jest dostęp do wszystkich najnowszych wersji oprogramowania, w tym nowych wersji głównych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48422000-2 - Zestawy pakietów oprogramowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 463226,61 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 463226,61 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 463226,61 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Averbit Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363720730

7.3.3) Ulica: Bakalarska, 15A lokal U2, Averbit

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-212

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 463226,61 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2028-01-31
2026-01-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi