Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn. „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Sprzęt i materiały dydaktyczne do pracowni samochodowej – III postępowanie
POWIAT BEŁCHATOWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00036971
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00036971/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-01-15 11:20
- Lokalizacja
- Bełchatów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fb61eb2f-b17c-4e70-bc43-dad420c9d7fc
- Identyfikator
- 7692204721
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pomoce dydaktyczneSprzęt dydaktycznyPrzyrządy do pojazdów mechanicznych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00036971 z dnia 2026-01-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn. „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Sprzęt i materiały dydaktyczne do pracowni samochodowej – III postępowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi zamawiający centralny1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT BEŁCHATOWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648422
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Pabianicka 17 lokal 19
1.5.2.) Miejscowość: Bełchatów
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-400
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiat-belchatowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-belchatowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12279661.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn. „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Sprzęt i materiały dydaktyczne do pracowni samochodowej – III postępowanie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb61eb2f-b17c-4e70-bc43-dad420c9d7fc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00036971
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00046201/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.7 Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn. „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Sprzęt i materiały dydaktyczne do pracowni samochodowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00570082
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.272.26.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów wyposażenia pracowni dydaktycznych Centrum Kształcenia Zawodowego w Bełchatowie w ramach realizacji zadania: Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn. „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość: Sprzęt i materiały dydaktyczne do pracowni samochodowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny
38548000-8 - Przyrządy do pojazdów mechanicznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie oferty, które wpłynęły w postępowaniu przewyższały możliwości finansowe Zamawiającego.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 308311,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 380069,93 PLN
| 2026-01-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |