Nowoczesna infrastruktura drogowa w gminie Rybczewice

GMINA RYBCZEWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00496342
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00496342/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-12 11:02
Lokalizacja
Rybczewice Drugie, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-36982098-379c-11ef-b37c-4e696a6d8c25
Identyfikator
7122926446
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty drogowePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Wykonawcy

1 przyznane

JERZY PODGÓRSKILublin, PL · lot 0
4 983 011,18 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00496342 z dnia 2024-09-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Nowoczesna infrastruktura drogowa w gminie Rybczewice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RYBCZEWICE

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Rybczewice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020003

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 119

1.5.2.) Miejscowość: Rybczewice Drugie

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-065

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: 815844461

1.5.8.) Numer faksu: 815844474

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@rybczewice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://rybczewice.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-36982098-379c-11ef-b37c-4e696a6d8c25

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Nowoczesna infrastruktura drogowa w gminie Rybczewice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-36982098-379c-11ef-b37c-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00496342

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035578/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Nowoczesna infrastruktura drogowa w gminie Rybczewice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.7.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pn.
„Nowoczesna infrastruktura drogowa w gminie Rybczewice”.
4.2. Przedmiot zamówienia składa następujących zadań:
1) REMONT DROGI GMINNEJ NR 105803L W MIEJSCOWOŚCI ZYGMUNTÓW.
2) PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ NR 105769L W MIEJSCOWOŚCI ZYGMUNTÓW OD KM 0+535 DO KM 2+663.
3) BUDOWA DROGI GMINNEJ NR 105769L OD KM 0+000 DO KM 0+535 W MIEJSCOWOŚCI CZĘSTOBOROWICE.
4) BUDOWA DROGI GMINNEJ W MIEJSCOWOŚCI WYGNANOWICE.
5) BUDOWA DROGI GMINNEJ W MIEJSCOWOŚCI CZĘSTOBOROWICE.
W zakres robót wchodzą następujące elementy podstawowe:
a) roboty rozbiórkowe,
b) roboty ziemne,
c) wykonanie nawierzchni jezdni,
d) wykonanie nawierzchni zjazdów (nieobjęte wnioskiem zgłoszenia robót),
e) wykonanie poboczy,
f) wprowadzenie stałej organizacji ruchu,
g) roboty wykończeniowe.
Powyższe wyszczególnienie dotyczy jedynie robót uznawanych za podstawowe. Pełny asortyment robót budowlanych określa dokumentacja oraz Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych. Zestawienie robót do wykonania w sposób informacyjny przedstawiono w pozycjach „Przedmiaru Robót”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4983011,18 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8903607,27 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4983011,18 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo „IGORD” Jerzy Podgórski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7120253569

7.3.3) Ulica: Tatiany 4

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-711

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4983011,18 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

2024-09-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane