„Poprawa efektywności energetycznej obiektów lokalnej aktywności społecznej: Gminnej Biblioteki w Niechlowie i Gminnego Ośrodka Kultury w Niechlowie”

Gminny Ośrodek Kultury w Niechlowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00038312
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00038312/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-01-15 13:32
Lokalizacja
Niechlów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1b3f0766-4b37-4efd-ad14-cff3fc300041
Identyfikator
6932013300
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychUrządzenia chłodzące i wentylacyjneWymienniki ciepła, urządzenia do konfekcjonowania powietrza i urządzenia chłodzące oraz maszyny filtrująceWymienniki ciepła i maszyny do skraplania powietrza lub innych gazówPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie stacji rozdzielczychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychUsługi elektryczneDodatkowe usługi budowlaneRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEMYSŁAW PANASEWICZRydzyna, PL · lot 0
1 335 781,21 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00038312 z dnia 2026-01-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Poprawa efektywności energetycznej obiektów lokalnej aktywności społecznej: Gminnej Biblioteki w Niechlowie i Gminnego Ośrodka Kultury w Niechlowie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminny Ośrodek Kultury w Niechlowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932915732

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dworcowa 9

1.5.2.) Miejscowość: Niechlów

1.5.3.) Kod pocztowy: 56-215

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@niechlow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: gokniechlow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://niechlow.ezamawiajacy.pl/pn/niechlow/demand/252565/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Poprawa efektywności energetycznej obiektów lokalnej aktywności społecznej: Gminnej Biblioteki w Niechlowie i Gminnego Ośrodka Kultury w Niechlowie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1b3f0766-4b37-4efd-ad14-cff3fc300041

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00038312

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest współfinansowane ze środków pochodzących z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) w ramach naboru: KPOD.03.06-IP.11-001/25 działanie B1.1.4 „Wzmocnienie efektywności energetycznej obiektów lokalnej aktywności społecznej”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00578647

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1445443,30 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji polegającej na wykonaniu robót budowlanych, dla przedsięwzięcia pt.:
„Poprawa efektywności energetycznej obiektów lokalnej aktywności społecznej: Gminnej Biblioteki w Niechlowie i Gminnego
Ośrodka Kultury w Niechlowie”
2. Miejsce realizacji: budynek ul. Dworcowa 9, 56-215 Niechlów, dz. nr ewid. 43/2 obręb nr 0011 Niechlów.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa:
1) Załącznik nr 2 - Projekt Budowlany
2) Załącznik nr 2A - Projekt Techniczny BRANŻA ARCHITEKTONICZNA, SANITARNA, ELEKTRYCZNA
3) Załącznik nr 2B - Ogólna Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót
4) Załącznik nr 2C - SST_BRANŻA SANITARNA
5) Załącznik nr 2D - SST_BRANŻA ARCHITEKTONICZNA
6) Załącznik nr 2E - SST_BRANŻA ELEKTRYCZNA
7) Załącznik nr 2F - Zaświadczenie ze starostwa o niewniesieniu sprzeciwu
8) Załącznik nr 2G - Opinia ornitologiczna
9) Załącznik nr 2H - Zgodność z zasadą DNSH
10) Załącznik nr 2I - Przedmiar
4. Przedmiar robót dołączony do niniejszej SWZ jest wyłącznie dokumentem pomocniczym, z którego Wykonawca może
skorzystać, ale nie ma takiego obowiązku.
5. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) roboty rozbiórkowe,
2) roboty murarskie,
3) stolarka okienna i drzwiowa,
4) roboty wykończeniowe,
5) roboty elewacyjne,
6) roboty branży elektrycznej,
7) roboty instalacyjne hydrauliczne,
8) instalowanie urządzeń wentylacyjnych,
9) instalowanie centralnego ogrzewania.
10) roboty tynkarskie
11) roboty dociepleniowe
6. Wszystkie roboty będą wykonywane na czynnym obiekcie, wszelkie wyłączenia, bądź inne czynności związane z
ingerencją Wykonawcy w pracę obiektu muszą być uzgodnione z użytkownikiem obiektu. Wszystkie roboty należy prowadzić
w sposób umożliwiający funkcjonowanie pozostałych segmentów budynku.
7. Z uwagi na charakter obiektu sposób i rodzaj zabezpieczeń należy dobrać przy uwzględnieniu czynnego użytkowania
obiektu przez różne grupy wiekowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

42500000-1 - Urządzenia chłodzące i wentylacyjne

42510000-4 - Wymienniki ciepła, urządzenia do konfekcjonowania powietrza i urządzenia chłodzące oraz maszyny filtrujące

42511000-1 - Wymienniki ciepła i maszyny do skraplania powietrza lub innych gazów

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

71314100-3 - Usługi elektryczne

71326000-9 - Dodatkowe usługi budowlane

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1335781,21 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2720000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1335781,21 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PAN-BUD Przemysław Panasewicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6972186521

7.3.3) Ulica: ul.Poniatowskiego 1

7.3.4) Miejscowość: Rydzyna

7.3.5) Kod pocztowy: 64-130

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1335781,21 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-03-16

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-01-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane