Modernizacja dróg i ciągów pieszych

GMINA SŁUBICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00039238
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00039238/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-01-15 14:52
Lokalizacja
Słubice, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4bfcc23f-3fee-4ac1-9f30-c50247fdf4da
Identyfikator
5980005172
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszychRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie nawierzchni drógWymiana nawierzchni drogowej

Wykonawcy

1 przyznane

EUROKOP INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSłubice, PL · lot 1
2 102 075,93 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00039238 z dnia 2026-01-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg i ciągów pieszych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SŁUBICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966792

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Akademicka 1

1.5.2.) Miejscowość: Słubice

1.5.3.) Kod pocztowy: 69-100

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@slubice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slubice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/slubice/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dróg i ciągów pieszych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4bfcc23f-3fee-4ac1-9f30-c50247fdf4da

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00039238

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00175599/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja dróg gminnych

1.1.6 Modernizacja dróg wewnętrznych

1.1.8 Budowa alejek na cmentarzu komunalnym w Słubicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00405904

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.18.2025.PG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2.1. Część 1 „Wykonanie utwardzeń z kostki brukowej betonowej”

Przedmiotem części 1 jest budowa alejek na cmentarzu komunalnym w Słubicach

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.5.) Wartość części: 161778,58 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2.2. Część 2 „Wykonanie utwardzeń z masy asfaltowej oraz utwardzeń z kruszywa”.
Przedmiotem części nr 2 jest wykonanie remontów zgodnie z ulicami i miejscowościami w kosztorysie i poniższym wykazem:
Asfalt odcinki i remonty cząstkowe (łatanie dróg):
Słubice - ul. Letnia, Wschodnia, Północna, Rzepińska, Kościuszki 13, Nocznickiego 36-37z, Transportowa dojazd do KSSSE od drogi krajowej, Sportowa działka nr 249/6, ul. Konopnickiej/Pl. Żołnierzy wyklętych, Powstańców Wlkp., ul. Podchorążych/Reja, ul Folwarczna, Golice - ul. Jasna, Zielona, Kunowice - ul. Jeziorna, Os. Słoneczne z dojazdem z ul Dworcowej, Os. Słoneczne od nr 24 do 31a,
Wykonanie drogi tłuczeń- droga gruntowa umocnienie i wyrównanie
Słubice - ul. Agrestowa, ul. Figowa od Agrestowej do Truskawkowej, ul. Arbuzowa do ul. Pomarańczowej, ul. Czereśniowa, ul. Wiśniowa, ul. Oliwkowa, ul. Transportowa do 3a, ul. Drzymały przy ogródkach, ul. Nocznickiego przy ogródkach, Nowy Lubusz do działki 193/1 (poprawienie drogi z płyt) Stare Biskupice dz. Nr 51 i 44/1, Nowe Biskupice od dz nr 3/9 do 6/7,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

4.5.5.) Wartość części: 1788618 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z wyżej wymienioną przesłanką Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
W postępowaniu w części nr 1 złożono tylko jedną ofertę, która została odrzucona. W związku z tym postępowanie zostało unieważnione.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2102075,93 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2102075,93 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2102075,93 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Erka Group Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5981602579

7.3.3) Ulica: Osiedle Przemysłowe 26

7.3.4) Miejscowość: Słubice

7.3.5) Kod pocztowy: 69-100

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2102075,93 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2026-01-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane