Sprawowanie profilaktycznej opieki zdrowotnej w 2026 roku nad pracownikami Izby Administracji Skarbowej w Opolu

Izba Administracji Skarbowej w Opolu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00039300
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00039300/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-15 14:57
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9e9598c8-2b78-4d1e-b677-83ce42308a46
Identyfikator
7541026256
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi zdrowotne świadczone dla firmUsługi medyczne

Wykonawcy

11 przyznanych

CENTRUM ZDROWIA W OPOLU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOpole, PL
Wojciech Skowron IntermedRadomsko, PL
MARIA MASTALERZ GABINET LEKARSKILasowice Wielkie nr 130, PL
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ANDRZEJ PROSZEWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlesno, PL
Wojciech Skowron IntermedRadomsko, PL
AGNIESZKA NAWROCKAStrzelce Opolskie, PL

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00039300 z dnia 2026-01-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sprawowanie profilaktycznej opieki zdrowotnej w 2026 roku nad pracownikami Izby Administracji Skarbowej w Opolu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Opolu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001022920

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Witolda Pileckiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-331

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ias.opole@mf.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.opolskie.kas.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9e9598c8-2b78-4d1e-b677-83ce42308a46

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sprawowanie profilaktycznej opieki zdrowotnej w 2026 roku nad pracownikami Izby Administracji Skarbowej w Opolu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9e9598c8-2b78-4d1e-b677-83ce42308a46

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00039300

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00119289/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Sprawowanie profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami Izby Administracji Skarbowej w Opolu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00490002

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1601-ILZ.260.40.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 220933,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część I obejmująca sprawowanie profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami Izby Administracji Skarbowej w Opolu
świadczącymi pracę w:
- Izbie Administracji Skarbowej w Opolu,
- Pierwszym Urzędzie Skarbowym w Opolu,
- Drugim Urzędzie Skarbowym w Opolu,
- Opolskim Urzędzie Skarbowym w Opolu,
- Opolskim Urzędzie Celno-Skarbowym w Opolu,
oraz udział lekarza sprawującego profilaktyczną opiekę zdrowotną nad pracownikami Izby Administracji Skarbowej w Opolu
w pracach komisji bezpieczeństwa i higieny pracy

4.5.3.) Główny kod CPV: 85147000-1 - Usługi zdrowotne świadczone dla firm

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85121000-3 - Usługi medyczne

4.5.5.) Wartość części: 92875,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część II obejmująca sprawowanie profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami Izby Administracji Skarbowej w Opolu
świadczącymi pracę w: Urzędzie Skarbowym w Brzegu

4.5.3.) Główny kod CPV: 85147000-1 - Usługi zdrowotne świadczone dla firm

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85121000-3 - Usługi medyczne

4.5.5.) Wartość części: 9440,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część III obejmująca sprawowanie profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami Izby Administracji Skarbowej w
Opolu świadczącymi pracę w: Urzędzie Skarbowym w Głubczycach

4.5.3.) Główny kod CPV: 85147000-1 - Usługi zdrowotne świadczone dla firm

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85121000-3 - Usługi medyczne

4.5.5.) Wartość części: 6280,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część IV obejmująca sprawowanie profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami Izby Administracji Skarbowej w Opolu świadczącymi pracę w: Urzędzie Skarbowym w Kędzierzynie-Koźlu

4.5.3.) Główny kod CPV: 85147000-1 - Usługi zdrowotne świadczone dla firm

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85121000-3 - Usługi medyczne

4.5.5.) Wartość części: 9276,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część V obejmująca sprawowanie profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami Izby Administracji Skarbowej w Opolu
świadczącymi pracę w: Urzędzie Skarbowym w Kluczborku

4.5.3.) Główny kod CPV: 85147000-1 - Usługi zdrowotne świadczone dla firm

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85121000-3 - Usługi medyczne

4.5.5.) Wartość części: 5061,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część VI obejmująca sprawowanie profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami Izby Administracji Skarbowej w
Opolu świadczącymi pracę w: Urzędzie Skarbowym w Namysłowie

4.5.3.) Główny kod CPV: 85147000-1 - Usługi zdrowotne świadczone dla firm

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85121000-3 - Usługi medyczne

4.5.5.) Wartość części: 4723,00 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część VII obejmująca sprawowanie profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami Izby Administracji Skarbowej w
Opolu świadczącymi pracę w: Urzędzie Skarbowym w Nysie, Pierwszym Urzędzie Skarbowym w Opolu w Centrum Mandatowym w Nysie, w Oddziale Celnym w Nysie oraz w komórkach zamiejscowych Izby Administracji Skarbowej w Opolu i Urzędu Celno-Skarbowego w Opolu zlokalizowanych w Nysie

4.5.3.) Główny kod CPV: 85147000-1 - Usługi zdrowotne świadczone dla firm

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85121000-3 - Usługi medyczne

4.5.5.) Wartość części: 62195,00 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część VIII obejmująca sprawowanie profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami Izby Administracji Skarbowej w Opolu świadczącymi pracę w: - Urzędzie Skarbowym w Oleśnie

4.5.3.) Główny kod CPV: 85147000-1 - Usługi zdrowotne świadczone dla firm

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85121000-3 - Usługi medyczne

4.5.5.) Wartość części: 10285,00 PLN

Część 9

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część IX obejmująca sprawowanie profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami Izby Administracji Skarbowej w Opolu świadczącymi pracę w: Urzędzie Skarbowym w Prudniku

4.5.3.) Główny kod CPV: 85147000-1 - Usługi zdrowotne świadczone dla firm

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85121000-3 - Usługi medyczne

4.5.5.) Wartość części: 6816,00 PLN

Część 10

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część X obejmująca sprawowanie profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami Izby Administracji Skarbowej w Opolu świadczącymi pracę w: Urzędzie Skarbowym w Strzelcach Opolskich

4.5.3.) Główny kod CPV: 85147000-1 - Usługi zdrowotne świadczone dla firm

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85121000-3 - Usługi medyczne

4.5.5.) Wartość części: 8600,00 PLN

Część 11

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część XI obejmująca sprawowanie profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami Izby Administracji Skarbowej w Opolu świadczącymi pracę w: Urzędzie Skarbowym w Krapkowicach

4.5.3.) Główny kod CPV: 85147000-1 - Usługi zdrowotne świadczone dla firm

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85121000-3 - Usługi medyczne

4.5.5.) Wartość części: 5382,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 103090,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 103090,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 103090,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CENTRUM ZDROWIA W OPOLU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 531570172

7.3.3) Ulica: Kościuszki 2

7.3.4) Miejscowość: Opole

7.3.5) Kod pocztowy: 45-062

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

OPOLSKIEMU CENTRUM MEDYCYNY PRACY FORNALIK-CYMBALISTA, Trumpus-Tas spółka partnerska lekarzy w Opolu przy ul. Kępskiej 2 g, KRS 0001017490, NIP 7543357081, REGON 52438211900000 w zakresie świadczenie usług w zakresie medycyny pracy – opieki profilaktycznej

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 103090,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7150,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7150,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7150,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wojciech Skowron Intermed

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 362003831

7.3.3) Ulica: ul. Księdza Karola Kościowa 69 lokal a

7.3.4) Miejscowość: Radomsko

7.3.5) Kod pocztowy: 97-500

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7150,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4158,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4158,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4158,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MARIA MASTALERZ GABINET LEKARSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 531170343

7.3.4) Miejscowość: Lasowice Wielkie 130

7.3.5) Kod pocztowy: 46-282

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4158,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

Część 8

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 8)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Andrzej Proszewski Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 160005252

7.3.3) Ulica: ul. Pieloka 4

7.3.4) Miejscowość: Olesno

7.3.5) Kod pocztowy: 46-300

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 8)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

Część 9

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 9)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7090,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7121,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7090,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wojciech Skowron Intermed

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 362003831

7.3.3) Ulica: ul. Księdza Karola Kościowa 69 lokal a

7.3.4) Miejscowość: Radomsko

7.3.5) Kod pocztowy: 97-500

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 9)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7090,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

Część 10

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 10)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7518,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7518,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7518,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 10)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przychodnia Rodzinna Agnieszka Nawrocka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 531502727

7.3.3) Ulica: Stanisława Moniuszki 16

7.3.4) Miejscowość: Strzelce Opolskie

7.3.5) Kod pocztowy: 47-100

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

1) LAB Laboratorium Analityczne Zawadzkie, ul. Stawowa 12A, w zakresie badań la-boratoryjnych
2) NZOZ "Centrum Okulistyczne" Anna Urbaniak-Żelazna, Tomasz Żelazny – Okulista, Powstańców Śląskich 9, Strzelce Opolskie - w zakresie badań okulistycznych,
3) NELMED Otolaryngologia, Opole 45-404, Aleja "Solidarności" 26.

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 10)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7518,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-01 do 2026-12-31
2026-01-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi