Organizacja oraz realizacja w formie online na platformie wskazanej przez Wykonawcę konsultacji eksperckich o charakterze superwizji prowadzonych dla każdego SCWEW (...)

Ośrodek Rozwoju Edukacji

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00040005
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00040005/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-16 07:33
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0c364999-68db-4baa-8277-05e58b891c78
Identyfikator
7010211452
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkoleniowe

Wykonawcy

1 przyznane

RAFAŁ OTRĘBAMikołów, PL · lot 0
3 007 968,38 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00040005 z dnia 2026-01-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja oraz realizacja w formie online na platformie wskazanej przez Wykonawcę konsultacji eksperckich o charakterze superwizji prowadzonych dla każdego SCWEW (...)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Rozwoju Edukacji

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 14214358300000

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleje Ujazdowskie 28

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-478

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 22 345 37 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@ore.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ore.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ore.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Organizacja oraz realizacja w formie online na platformie wskazanej przez Wykonawcę konsultacji eksperckich o charakterze superwizji prowadzonych dla każdego SCWEW (...)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c364999-68db-4baa-8277-05e58b891c78

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00040005

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00149321/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Wyłonienie ekspertów ds. konsultacji eksperckich o charakterze superwizji

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Budowa skoordynowanego systemu pomocy specjalistycznej opartego na Specjalistycznych Centrach Wspierających Edukację Włączającą” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027. (Decyzja Nr FERS.01.06-IP.05-0003/23).

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00463687

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.2611.25.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest organizacja oraz realizacja w formie online na platformie wskazanej przez Wykonawcę konsultacji eksperckich o charakterze superwizji prowadzonych dla każdego SCWEW utworzonych w ramach projektu „Budowa skoordynowanego systemu pomocy specjalistycznej opartego na Specjalistycznych Centrach Wspierających Edukację Włączającą” przez okres 12 miesięcy funkcjonowania SCWEW, w uśrednionym wymiarze 2 godzin w ciągu miesiąca wraz z przygotowaniem sprawozdań z przeprowadzonych konsultacji eksperckich o charakterze superwizji dla kadry każdego ze SCWEW objętego wsparciem.
Zamawiający planuje wyłonienie 285 SCWEW w czterech edycjach:
● Edycja 1 - planowana liczba utworzonych SCWEW - 40
● Edycja 2 - planowana liczba utworzonych SCWEW - 80
● Edycja 3 - planowana liczba utworzonych SCWEW - 85
● Edycja 4 - planowana liczba utworzonych SCWEW – 80

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3007968,38 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3222900,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3007968,38 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Rafał Otręba EDUSENS AYURA AYURVEDA

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Indira Lachowicz TOP

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6411281357

7.3.4) Miejscowość: Mikołów

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3007968,38 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-12-10
2026-01-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi