Dostawa artykułów chemii gospodarczej do Domu pomocy Społecznej w Nowogardzie, Smużyny 2, oraz filii DPS w Nowogardzie przy ul. Piłsudskiego 9.
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W NOWOGARDZIE, SMUŻYNY 2 Z FILIĄ W NOWOGARDZIE PRZY UL.PIŁSUDSKIEGO 9
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00040466
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00040466/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-01-16 08:51
- Lokalizacja
- Nowogard, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ac6b4af9-f5a3-459c-a430-4985c826b820
- Identyfikator
- 8561779605
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty chemiczneMiotły i szczotki i inne artykuły różnego rodzajuGąbkiŚciereczki do czyszczeniaRęczniki papierowe do rąkPapier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwetyWorki i torbyRękawiceFoliaPreparaty piorąceDetergentyDetergenty do zmywarekPreparaty czyszcząceRoztwory myjąceŚrodek odkażający do rąkŚrodki antyseptyczne i dezynfekcyjneŚrodki do czyszczenia podłóg
Wykonawcy
5 przyznanych
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00040466 z dnia 2026-01-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa artykułów chemii gospodarczej do Domu pomocy Społecznej w Nowogardzie, Smużyny 2, oraz filii DPS w Nowogardzie przy ul. Piłsudskiego 9.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W NOWOGARDZIE, SMUŻYNY 2 Z FILIĄ W NOWOGARDZIE PRZY UL.PIŁSUDSKIEGO 9
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000295113
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Smużyny 2
1.5.2.) Miejscowość: Nowogard
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-200
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 913920825
1.5.8.) Numer faksu: 913920825
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@dom-pomocy.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://dps.nowogard.ibip.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ac6b4af9-f5a3-459c-a430-4985c826b8201.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Dom Pomocy Społecznej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa artykułów chemii gospodarczej do Domu pomocy Społecznej w Nowogardzie, Smużyny 2, oraz filii DPS w Nowogardzie przy ul. Piłsudskiego 9.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ac6b4af9-f5a3-459c-a430-4985c826b820
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00040466
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00569220
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 201307,97 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa artykułów chemii gospodarczej, określonych w formularzu ofertowym część I do Domu pomocy Społecznej w Nowogardzie, Smużyny 2, oraz filii DPS w Nowogardzie przy ul. Piłsudskiego 9.4.5.3.) Główny kod CPV: 24000000-4 - Produkty chemiczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39224000-8 - Miotły i szczotki i inne artykuły różnego rodzaju
39224320-7 - Gąbki
39525800-6 - Ściereczki do czyszczenia
33763000-6 - Ręczniki papierowe do rąk
33760000-5 - Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety
18930000-7 - Worki i torby
18424000-7 - Rękawice
44174000-0 - Folia
4.5.5.) Wartość części: 59367,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa środków piorących określonych w formularzu ofertowym część II do Domu pomocy Społecznej w Nowogardzie, Smużyny 2, oraz filii DPS w Nowogardzie przy ul. Piłsudskiego 9.4.5.3.) Główny kod CPV: 39831000-6 - Preparaty piorące
4.5.5.) Wartość części: 115794,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa artykułów chemii gospodarczej, określonych w formularzu ofertowym część III do Domu pomocy Społecznej w Nowogardzie, Smużyny 2, oraz filii DPS w Nowogardzie przy ul. Piłsudskiego 9.4.5.3.) Główny kod CPV: 39831200-8 - Detergenty
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39831210-1 - Detergenty do zmywarek
39831240-0 - Preparaty czyszczące
4.5.5.) Wartość części: 40399,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa artykułów chemii gospodarczej, określonych w formularzu ofertowym część IV do Domu pomocy Społecznej w Nowogardzie, Smużyny 2, oraz filii DPS w Nowogardzie przy ul. Piłsudskiego 9.4.5.3.) Główny kod CPV: 39831200-8 - Detergenty
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39831210-1 - Detergenty do zmywarek
39831250-3 - Roztwory myjące
33741300-9 - Środek odkażający do rąk
33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
4.5.5.) Wartość części: 17381,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa artykułów chemii gospodarczej, określonych w formularzu ofertowym część V do Domu pomocy Społecznej w Nowogardzie, Smużyny 2, oraz filii DPS w Nowogardzie przy ul. Piłsudskiego 9.4.5.3.) Główny kod CPV: 39831300-9 - Środki do czyszczenia podłóg
4.5.5.) Wartość części: 8946,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
NIE ZŁOŻONO ŻADNEJ OFERTY
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2026-01-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |