Budowa domu pogrzebowego w Tarnowcu – ETAP stan surowy zamknięty

GMINA TARNOWIEC

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00040474
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00040474/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-01-16 08:52
Lokalizacja
Tarnowiec, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8f94fb1b-ea00-44f6-809e-16cba29cac0f
Identyfikator
6851602771
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznejWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty murarskie i muroweRoboty w zakresie okładziny tynkowejKładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścianRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne w budynkach

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00040474 z dnia 2026-01-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa domu pogrzebowego w Tarnowcu – ETAP stan surowy zamknięty

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TARNOWIEC

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440399

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 211

1.5.2.) Miejscowość: Tarnowiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-204

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: 134255500

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ugtarnowiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tarnowiec.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia-publiczne.tarnowiec.eu/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa domu pogrzebowego w Tarnowcu – ETAP stan surowy zamknięty

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f94fb1b-ea00-44f6-809e-16cba29cac0f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00040474

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00033544/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa domu pogrzebowego w Tarnowcu.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00626560

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WG.271.1.27.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są prace związane z wykonaniem: Budowa domu pogrzebowego w Tarnowcu - etap stan surowy zamknięty.
Zakres prac polega na dokończeniu elementów fundamentowych, wykonanie izolacji ścian fundamentowych, zasypki i podbudowa betonowa, konstrukcje ścian i ścianek działowych, konstrukcja dachowa z orynnowaniem, instalacja odgromowa i instalacja kanalizacji sanitarnej, izolacje ścian w zakresie niezbędnym dla prawidłowego wykonania i w miejscach zakrywanych, pokrycie dachowe i instalacja odgromowa. Zamawiający częściowo uaktualnił elementy z uwagi na okres realizacji projektu.

Szczegółowy zakres prac do wykonania zawierają: dokumentacja projektowa, przedmiary robót oraz specyfikacja techniczna.
Materiały z rozbiórki nadające się do powtórnego wbudowania należy odwieść na miejsce wskazane przez Inwestora. Pozostałe materiały nieprzydatne do ponownego użycia stają się własnością Wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215000-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie jeśli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Zamawiający w postępowaniu otrzymał 8 ofert z cenami od 627 300,00 zł do kwoty 932 694,94 zł brutto.
Kwota, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, wynosiła 300 000,00 zł brutto i została udostępniona wykonawcom najpóźniej przed otwarciem ofert.
Najniższa cena spośród ofert niepodlegających odrzuceniu wynosi 627 300,00 zł brutto i przewyższa znacząco kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie posiada możliwości zwiększenia tej kwoty do poziomu ceny najkorzystniejszej oferty.
Wobec powyższego spełniona jest przesłanka unieważnienia Postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, tj. cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty.
W konsekwencji dalsze prowadzenie Postępowania jest niemożliwe przy zachowaniu zasad efektywnego i racjonalnego gospodarowania środkami publicznymi.
2026-01-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane