Dostawa artykułów spożywczych dla Zespołu Żłobków Miejskich w Słupsku na rok 2026.
ZESPÓŁ ŻŁOBKÓW MIEJSKICH W SŁUPSKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00041678
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00041678/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-01-16 11:04
- Lokalizacja
- Słupsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-21ad89ff-081f-4ee2-a315-36ba428449c2
- Identyfikator
- 8393168952
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewnePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneOwoce i orzechyWarzywaProdukty głęboko mrożoneRyby
Wykonawcy
7 przyznanych
HURTOWNIA NABIAŁOWO SPOŻYWCZA TRYNIECCY SERKOL SP. J.Słupsk, PL · lot 0
8200 PLNHURTOWNIA NABIAŁOWO SPOŻYWCZA TRYNIECCY SERKOL SP. J.Słupsk, PL · lot 1
166 287,66 PLNHURTOWNIA NABIAŁOWO SPOŻYWCZA TRYNIECCY SERKOL SP. J.Słupsk, PL · lot 2
178 886,92 PLNMAREK POWAŁKASłupsk, PL · lot 4
85 771,6 PLNSTEMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWładysławowo, PL · lot 5
211 675,39 PLNALEKSANDRA ADAMOWICZKobylnica, PL · lot 6
83 235,62 PLNKAROL SZCZEŚNIAKUSTKA, PL · lot 7
67 898,25 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00041678 z dnia 2026-01-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa artykułów spożywczych dla Zespołu Żłobków Miejskich w Słupsku na rok 2026.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ ŻŁOBKÓW MIEJSKICH W SŁUPSKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 221580377
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gen. Władysława Andersa 4
1.5.2.) Miejscowość: Słupsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: administracja@zzm.slupsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zlobkislupsk.mojbip.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-21ad89ff-081f-4ee2-a315-36ba428449c21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa artykułów spożywczych dla Zespołu Żłobków Miejskich w Słupsku na rok 2026.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-21ad89ff-081f-4ee2-a315-36ba428449c2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00041678
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00534175
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności do Zespołu Żłobków Miejskich w Słupsku.2. Zamówienie obejmuje dostawę żywności do:
2.1. Żłobka Miejskiego nr 1 w Słupsku przy ul. Gen. Andersa 4
2.2. Żłobka Miejskiego nr 2 w Słupsku przy ul. 3-go Maja 78
2.3. Żłobka Miejskiego nr 3 w Słupsku przy ul. Łukasiewicza 4
3. Zamówienie zostało podzielone na 8 zadań częściowych:
3.1. Zadanie nr 1: Dostawa jaj do Zespołu Żłobków Miejskich w Słupsku
4. Wykonawca będzie dostarczał produkty żywnościowe będące przedmiotem zamówienia sukcesywnie, zgodnie ze składanymi zamówieniami. Szczegółowy opis, szacunkowa ilość oraz częstotliwość dostaw produktów będących przedmiotem zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (odrębnie zadanie częściowe od nr 1 do nr 8).
5. Zamawiający informuje, że wskazane w dokumentacji zamówienia, ilości produktów stanowią tylko i wyłącznie szacunkowe ilości. Zamawiający dopuszcza możliwość ograniczenia dostaw do 65 % całkowitej wartości przedmiotu umowy, a Wykonawcy nie będzie służyło roszczenie związane z dostawą pozostałej ilości.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
4.5.5.) Wartość części: 6500 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności do Zespołu Żłobków Miejskich w Słupsku.2.Zamówienie obejmuje dostawę żywności do:
2.1. Żłobka Miejskiego nr 1 w Słupsku przy ul. Gen. Andersa 4
2.2. Żłobka Miejskiego nr 2 w Słupsku przy ul. 3-go Maja 78
2.3. Żłobka Miejskiego nr 3 w Słupsku przy ul. Łukasiewicza 4
3.Zamówienie zostało podzielone na 8 zadań częściowych:
3.1.Zadanie nr 2: Dostawa nabiału do Zespołu Żłobków Miejskich w Słupsku
4. Wykonawca będzie dostarczał produkty żywnościowe będące przedmiotem zamówienia sukcesywnie, zgodnie ze składanymi zamówieniami. Szczegółowy opis, szacunkowa ilość oraz częstotliwość dostaw produktów będących przedmiotem zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (odrębnie zadanie częściowe od nr 1 do nr 8).
5.Zamawiający informuje, że wskazane w dokumentacji zamówienia, ilości produktów stanowią tylko i wyłącznie szacunkowe ilości. Zamawiający dopuszcza możliwość ograniczenia dostaw do 65 % całkowitej wartości przedmiotu umowy, a Wykonawcy nie będzie służyło roszczenie związane z dostawą pozostałej ilości.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
4.5.5.) Wartość części: 175876,04 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności do Zespołu Żłobków Miejskich w Słupsku.2.Zamówienie obejmuje dostawę żywności do:
2.1. Żłobka Miejskiego nr 1 w Słupsku przy ul. Gen. Andersa 4
2.2. Żłobka Miejskiego nr 2 w Słupsku przy ul. 3-go Maja 78
2.3. Żłobka Miejskiego nr 3 w Słupsku przy ul. Łukasiewicza 4
3.Zamówienie zostało podzielone na 8 zadań częściowych:
3.1.Zadanie nr 3: Dostawa różnych artykułów spożywczych do Zespołu Żłobków Miejskich w Słupsku
4. Wykonawca będzie dostarczał produkty żywnościowe będące przedmiotem zamówienia sukcesywnie, zgodnie ze składanymi zamówieniami. Szczegółowy opis, szacunkowa ilość oraz częstotliwość dostaw produktów będących przedmiotem zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (odrębnie zadanie częściowe od nr 1 do nr 8).
5.Zamawiający informuje, że wskazane w dokumentacji zamówienia, ilości produktów stanowią tylko i wyłącznie szacunkowe ilości. Zamawiający dopuszcza możliwość ograniczenia dostaw do 65 % całkowitej wartości przedmiotu umowy, a Wykonawcy nie będzie służyło roszczenie związane z dostawą pozostałej ilości.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
4.5.5.) Wartość części: 178278,88 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności do Zespołu Żłobków Miejskich w Słupsku.2.Zamówienie obejmuje dostawę żywności do:
2.1. Żłobka Miejskiego nr 1 w Słupsku przy ul. Gen. Andersa 4
2.2. Żłobka Miejskiego nr 2 w Słupsku przy ul. 3-go Maja 78
2.3. Żłobka Miejskiego nr 3 w Słupsku przy ul. Łukasiewicza 4
3.Zamówienie zostało podzielone na 8 zadań częściowych:
3.1.Zadanie nr 4: Dostawa pieczywa, artykułów piekarniczych i ciastkarskich do Zespołu Żłobków Miejskich w Słupsku
4. Wykonawca będzie dostarczał produkty żywnościowe będące przedmiotem zamówienia sukcesywnie, zgodnie ze składanymi zamówieniami. Szczegółowy opis, szacunkowa ilość oraz częstotliwość dostaw produktów będących przedmiotem zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (odrębnie zadanie częściowe od nr 1 do nr 8).
5.Zamawiający informuje, że wskazane w dokumentacji zamówienia, ilości produktów stanowią tylko i wyłącznie szacunkowe ilości. Zamawiający dopuszcza możliwość ograniczenia dostaw do 65 % całkowitej wartości przedmiotu umowy, a Wykonawcy nie będzie służyło roszczenie związane z dostawą pozostałej ilości.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
4.5.5.) Wartość części: 39408,50 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności do Zespołu Żłobków Miejskich w Słupsku.2.Zamówienie obejmuje dostawę żywności do:
2.1. Żłobka Miejskiego nr 1 w Słupsku przy ul. Gen. Andersa 4
2.2. Żłobka Miejskiego nr 2 w Słupsku przy ul. 3-go Maja 78
2.3. Żłobka Miejskiego nr 3 w Słupsku przy ul. Łukasiewicza 4
3.Zamówienie zostało podzielone na 8 zadań częściowych:
3.1.Zadanie nr 5: Dostawa mięsa do Zespołu Żłobków Miejskich w Słupsku
4. Wykonawca będzie dostarczał produkty żywnościowe będące przedmiotem zamówienia sukcesywnie, zgodnie ze składanymi zamówieniami. Szczegółowy opis, szacunkowa ilość oraz częstotliwość dostaw produktów będących przedmiotem zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (odrębnie zadanie częściowe od nr 1 do nr 8).
5.Zamawiający informuje, że wskazane w dokumentacji zamówienia, ilości produktów stanowią tylko i wyłącznie szacunkowe ilości. Zamawiający dopuszcza możliwość ograniczenia dostaw do 65 % całkowitej wartości przedmiotu umowy, a Wykonawcy nie będzie służyło roszczenie związane z dostawą pozostałej ilości.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
4.5.5.) Wartość części: 75021,00 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności do Zespołu Żłobków Miejskich w Słupsku.2.Zamówienie obejmuje dostawę żywności do:
2.1. Żłobka Miejskiego nr 1 w Słupsku przy ul. Gen. Andersa 4
2.2. Żłobka Miejskiego nr 2 w Słupsku przy ul. 3-go Maja 78
2.3. Żłobka Miejskiego nr 3 w Słupsku przy ul. Łukasiewicza 4
3.Zamówienie zostało podzielone na 8 zadań częściowych:
3.1.Zadanie nr 6: Dostawa warzyw i owoców do Zespołu Żłobków Miejskich w Słupsku
4. Wykonawca będzie dostarczał produkty żywnościowe będące przedmiotem zamówienia sukcesywnie, zgodnie ze składanymi zamówieniami. Szczegółowy opis, szacunkowa ilość oraz częstotliwość dostaw produktów będących przedmiotem zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (odrębnie zadanie częściowe od nr 1 do nr 8).
5.Zamawiający informuje, że wskazane w dokumentacji zamówienia, ilości produktów stanowią tylko i wyłącznie szacunkowe ilości. Zamawiający dopuszcza możliwość ograniczenia dostaw do 65 % całkowitej wartości przedmiotu umowy, a Wykonawcy nie będzie służyło roszczenie związane z dostawą pozostałej ilości.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
03222000-3 - Owoce i orzechy
03221000-6 - Warzywa
4.5.5.) Wartość części: 165647,10 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności do Zespołu Żłobków Miejskich w Słupsku.2.Zamówienie obejmuje dostawę żywności do:
2.1. Żłobka Miejskiego nr 1 w Słupsku przy ul. Gen. Andersa 4
2.2. Żłobka Miejskiego nr 2 w Słupsku przy ul. 3-go Maja 78
2.3. Żłobka Miejskiego nr 3 w Słupsku przy ul. Łukasiewicza 4
3.Zamówienie zostało podzielone na 8 zadań częściowych:
3.1.Zadanie nr 7: Dostawa mrożonek do Zespołu Żłobków Miejskich w Słupsku
4. Wykonawca będzie dostarczał produkty żywnościowe będące przedmiotem zamówienia sukcesywnie, zgodnie ze składanymi zamówieniami. Szczegółowy opis, szacunkowa ilość oraz częstotliwość dostaw produktów będących przedmiotem zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (odrębnie zadanie częściowe od nr 1 do nr 8).
5.Zamawiający informuje, że wskazane w dokumentacji zamówienia, ilości produktów stanowią tylko i wyłącznie szacunkowe ilości. Zamawiający dopuszcza możliwość ograniczenia dostaw do 65 % całkowitej wartości przedmiotu umowy, a Wykonawcy nie będzie służyło roszczenie związane z dostawą pozostałej ilości.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15896000-5 - Produkty głęboko mrożone
4.5.5.) Wartość części: 75757,79 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności do Zespołu Żłobków Miejskich w Słupsku.2.Zamówienie obejmuje dostawę żywności do:
2.1. Żłobka Miejskiego nr 1 w Słupsku przy ul. Gen. Andersa 4
2.2. Żłobka Miejskiego nr 2 w Słupsku przy ul. 3-go Maja 78
2.3. Żłobka Miejskiego nr 3 w Słupsku przy ul. Łukasiewicza 4
3.Zamówienie zostało podzielone na 8 zadań częściowych:
3.1.Zadanie nr 8: Dostawa ryb do Zespołu Żłobków Miejskich w Słupsku
4. Wykonawca będzie dostarczał produkty żywnościowe będące przedmiotem zamówienia sukcesywnie, zgodnie ze składanymi zamówieniami. Szczegółowy opis, szacunkowa ilość oraz częstotliwość dostaw produktów będących przedmiotem zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (odrębnie zadanie częściowe od nr 1 do nr 8).
5.Zamawiający informuje, że wskazane w dokumentacji zamówienia, ilości produktów stanowią tylko i wyłącznie szacunkowe ilości. Zamawiający dopuszcza możliwość ograniczenia dostaw do 65 % całkowitej wartości przedmiotu umowy, a Wykonawcy nie będzie służyło roszczenie związane z dostawą pozostałej ilości.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
03311000-2 - Ryby
4.5.5.) Wartość części: 63435,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8200,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8400,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8200,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HURTOWNIA NABIAŁOWO SPOŻYWCZA TRYNIECCY SERKOL SP.J.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 838-248-58-63
7.3.4) Miejscowość: Słupsk
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8200 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 166287,66 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 166287,66 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 166287,66 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HURTOWNIA NABIAŁOWO SPOŻYWCZA TRYNIECCY SERKOL SP.J
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 838-248-58-63
7.3.4) Miejscowość: Słupsk
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 166287,66 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 178886,92 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 178886,92 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 178886,92 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HURTOWNIA NABIAŁOWO SPOŻYWCZA TRYNIECCY SERKOL SP. J.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 838-248-58-63
7.3.4) Miejscowość: Słupsk
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 178886,92 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 85771,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 96250,04 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 85771,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU PIEKIEŁKO POWAŁKA MAREK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8391001567
7.3.4) Miejscowość: Słupsk
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 85771,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 211675,39 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 211675,39 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 211675,39 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STEMAR Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 587-172-24-37
7.3.4) Miejscowość: Władysławowo
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 211675,39 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 83235,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 89090,63 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 83235,62 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FHU GELATO Aleksandra, Andrzej Adamowicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 839-020-61-61
7.3.4) Miejscowość: Kobylnica
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 83235,62 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 8)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 67898,25 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 67898,25 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 67898,25 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PUNKT SKUPU I SPRZEDAŻ HURTOWA RYB "ALGA" KAROL SZCZEŚNIAK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8392787825
7.3.4) Miejscowość: Ustka
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 8)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 67898,25 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2026-01-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |