Dostawa materiałów biurowych na potrzeby Starostwa Powiatowego w Kielcach

POWIAT KIELECKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00042583
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00042583/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-16 12:29
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a2641958-66d5-40e4-9194-a1cda36b708f
Identyfikator
9591645790
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wyroby biuroweRóżny sprzęt i artykuły biuroweRóżne drukiPapier kserograficzny

Wykonawcy

1 przyznane

LESZEK OZIOROKielce, PL · lot 0
259 395,75 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00042583 z dnia 2026-01-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa materiałów biurowych na potrzeby Starostwa Powiatowego w Kielcach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT KIELECKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009372

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wrzosowa 44

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-211

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat.kielce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiat.kielce.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a2641958-66d5-40e4-9194-a1cda36b708f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa materiałów biurowych na potrzeby Starostwa Powiatowego w Kielcach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a2641958-66d5-40e4-9194-a1cda36b708f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00042583

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00071912/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Dostawa materiałów biurowych na potrzeby Starostwa Powiatowego w Kielcach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00573281

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SR-II.272.1.29.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Rodzaj zamówienia: dostawa.
2. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa przez Wykonawcę do siedziby Zamawiającego materiałów biurowych.
3. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia i Formularz ofertowy.
4. Zamawiający w okresie obowiązywania umowy zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian ilościowych poszczególnych materiałów biurowych w ramach całego wyspecyfikowanego asortymentu. Ilości wskazane w Opisie Przedmiotu Zamówienia mają charakter orientacyjny i stanowią podstawę do ustalenia ceny oferty ogółem na potrzeby oceny i rozstrzygnięcia postępowania. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie wobec Zamawiającego o złożenie zamówienia w zakresie poszczególnych pozycji asortymentowych w ilościach innych niż określone jako planowane w ofercie.
5. Materiały biurowe dostarczane będą sukcesywnie partiami, tzw. dostawy cząstkowe, w miarę pojawiających się potrzeb Zamawiającego w okresie 12 kolejnych miesięcy od dnia podpisania umowy lub do wykorzystania kwoty oferty wybranego Wykonawcy, na podstawie zamówień jednostkowych (dostaw cząstkowych), przy czym zwrotne potwierdzenie odbioru (Załącznik nr 1 do OPZ i Formularza ofertowego) będzie w ramach dostaw cząstkowych zamawiane w ilości min. 10 000 sztuk, do siedziby Zamawiającego, tj. Starostwo Powiatowe w Kielcach, ul. Wrzosowa 44, 25 – 211 Kielce, pokój nr 1 poziom 0 lub pokój nr 051 poziom -1 lub 172 poziom 1. Zapotrzebowania na poszczególne dostawy będą składane za pomocą poczty elektronicznej.
6. Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia był wysokiej jakości, fabrycznie nowy, kompletny oraz posiadał wszystkie wymagane prawem atesty i certyfikaty. Materiały biurowe muszą być dostarczone w oryginalnych, nienaruszonych opakowaniach producenta i powinny posiadać znaki identyfikujące produkt, w szczególności znak towarowy lub markę producenta oraz termin przydatności do stosowania (jeżeli producent przewidział taki termin). Zamawiający wymaga, aby Wykonawca w ofercie wskazał model, symbol lub nazwę oferowanego przedmiotu zamówienia w celu umożliwienia weryfikacji parametrów technicznych poszczególnych pozycji asortymentowych.
7. Wykonawca w okresie trwania umowy zobowiązany jest do dostarczania przedmiotu zamówienia zgodnie z modelem, symbolem lub nazwą oferowaną w złożonej ofercie, stanowiącą podstawę wyboru oferty.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30192000-1 - Wyroby biurowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

22900000-9 - Różne druki

30197644-2 - Papier kserograficzny

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 259395,75 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 272241,44 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 259395,75 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Konkret Plus Leszek Ozioro

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6561029760

7.3.3) Ulica: Chałubińskiego 44

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-619

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 259395,75 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-01-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy