Dostawa paliw silnikowych oraz oleju opałowego na potrzeby Miasta i Gminy Skępe

MIASTO I GMINA SKĘPE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00043046
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00043046/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-16 13:13
Lokalizacja
Skępe, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-25292bc1-02c3-4a81-af19-93bc61c4dd55
Identyfikator
4660327672
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

PaliwaOlej napędowyBenzyna bezołowiowaSkroplony gaz ropopochodny (LPG)Olej opałowy

Wykonawcy

2 przyznane

TORUŃSKIE WIELOBRANŻOWE TOWARZYSTWO 'LEMIX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
397 397,31 PLN
'TRANS-KOL PALIWA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiotrków Kujawski, PL · lot 1
81 414,98 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00043046 z dnia 2026-01-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa paliw silnikowych oraz oleju opałowego na potrzeby Miasta i Gminy Skępe

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA SKĘPE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866560

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościelna 2

1.5.2.) Miejscowość: Skępe

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-630

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 54 287 85 21

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@skepe.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.skepe.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/skepe

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa paliw silnikowych oraz oleju opałowego na potrzeby Miasta i Gminy Skępe

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-25292bc1-02c3-4a81-af19-93bc61c4dd55

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00043046

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00086724/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa paliw silnikowych oraz oleju opałowego na potrzeby Miasta i Gminy Skępe

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00563276

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UMiG-ZP.271.2.21.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 379929,14 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa paliw silnikowych:
a) ilość i asortyment:
- olej napędowy ON - do 57.750 l,
- olej napędowy ulepszony pod względem uszlachetniaczy - do 1.100 l,
- benzyna bezołowiowa 95 - do 6.300 l,
- benzyna bezołowiowa 98 - do 500 l,
- gaz LPG - do 320 l.
b) produkty wskazane w lit. a tiret 1-4 musi spełniać wymagania wskazane w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (tj. Dz. U. 2024 r. poz. 1018) oraz Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie metod badania jakości paliw ciekłych (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 1058);
c) produkt wskazany w lit. a triet 5 musi spełniać wymagania wskazane w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 28 maja 2021 r. w sprawie wymagań jakościowych dla gazu skroplonego (LPG) (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 744);
d) wszystkie transakcje dokonywane w ramach umowy będą miały charakter bezgotówkowy; Zamawiający dopuszcza realizację transakcji na podstawie kart bezgotówkowych, przy czym karty te muszą zostać wydane w ramach wynagrodzenia; w takim przypadku do umowy zostaną wprowadzone odpowiednie zapisy regulujące te kwestie;
e) wymienione w lit. a paliwa oraz gaz LPG pobierane będą przez Zamawiającego na stacjonarnym punkcie dystrybucji paliw, znajdującym się w dyspozycji Wykonawcy, położonym w granicach administracyjnych Miasta i Gminy Skępe; pobieranie paliw oraz gazu LPG do pojazdów odbywać się będzie bezpośrednio do zbiorników tych pojazdów, zaś pobieranie paliw przeznaczonych dla sprzętu realizowane będzie poprzez tankowanie do kanistrów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09100000-0 - Paliwa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09134100-8 - Olej napędowy

09132100-4 - Benzyna bezołowiowa

09133000-0 - Skroplony gaz ropopochodny (LPG)

4.5.5.) Wartość części: 312781,28 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 zamówienia: Dostawa oleju opałowego:
1) ilość i miejsce dostawy:
a) budynek Urzędu Miasta i Gminy w Skępem – do 18 m3,
b) budynek remizy OSP w Wólce – do 6 m3;
2) dostawy będą realizowane sukcesywnie, według potrzeb Zamawiającego, w terminie określonym w złożonym
każdorazowo przez Zamawiającego odrębnym zamówieniem przesłanym drogą mailową – z terminem realizacji do 3 dni
roboczych od dnia złożenia zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy

4.5.5.) Wartość części: 67147,86 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 397397,31 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 408847,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 397397,31 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Toruńskie Wielobranżowe Towarzystwo Lemix Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8791754394

7.3.3) Ulica: W. H. Lindleya 16

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-013

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 397397,31 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-01 do 2027-12-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 81414,98 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 88560,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 81414,98 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRANS-KOL PALIWA Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6661975486

7.3.3) Ulica: Toruńska 186

7.3.4) Miejscowość: Koło

7.3.5) Kod pocztowy: 62-600

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 81414,98 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-01 do 2027-12-31
2026-01-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy