Dostawa elektrycznego samochodu dostawczego typu furgon wraz z zabudową warsztatową.

Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupsku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00043633
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00043633/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-16 14:02
Lokalizacja
Słupsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cc5cbff9-793b-45e7-b101-940f0c6c5714
Identyfikator
8391005507
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowe

Wykonawcy

1 przyznane

W&J WiśniewskiIzabelin, PL · lot 0
256 600 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00043633 z dnia 2026-01-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa elektrycznego samochodu dostawczego typu furgon
wraz z zabudową warsztatową.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupsku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000330223

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szczecińska 99

1.5.2.) Miejscowość: Słupsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sosir@sosir.slupsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: sosir.slupsk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/sosir_slupsk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


sport i rekreacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa elektrycznego samochodu dostawczego typu furgon
wraz z zabudową warsztatową.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cc5cbff9-793b-45e7-b101-940f0c6c5714

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00043633

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00052099/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Dostawa elektrycznego samochodu dostawczego typu furgon wraz z zabudową warsztatową

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00536552

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SOSiR.ZP-II.261.09.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 125203,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Opis przedmiotu zamówienia
1) Parametry ogólne:
• Rok produkcji: nie starszy niż 2024 r – fabrycznie nowy
• Przebieg: max. 100 km
• Dopuszczalna masa całkowita: max. 3500 kg lub 4250 kg wyłącznie dla pojazdów z napędem alternatywnym, które spełniają warunek art. 6 ust. 1 pkt 6a Ustawy o kierujących pojazdami (tj. mogą być prowadzone na kat. B)
• Napęd elektryczny
• Akumulator trakcyjny: min. 110 kWh
• Zasięg WLTP w cyklu mieszanym: min 300 km
• Moc maksymalna: min. 200 KM
• Automatyczna skrzynia biegów
• Kolor – nie biały, preferowane kolory: ciemne odcienie szarości i czerni, np. grafitowy, antracytowy, czarny metalik.
• Liczba miejsc – 3
• Ładowarka pokładowa min. 11 kWh
2) Wymiary
• Wersja nadwozia: L3H2
• Długość (bez zabudowanego haka holowniczego): min 5 900, max. 6 000 mm
• Wysokość: min. 2500 mm, max. 2620 mm
• Długość przestrzeni ładunkowej: min 3700 mm
• Rozstaw osi: min. 4000 mm
3) Wyposażenie pojazdu
• Klimatyzacja automatyczna
• Kamera jazdy wstecznej zamontowana z tyłu pojazdu wraz z kolorowym wyświetlaczem min 7” w kabinie kierowcy
• System multimedialny z ekranem dotykowym min 7”
• System Bluetooth umożliwiający bezprzewodową łączność z telefonem
• Centralny zamek zdalnie sterowany
• Dodatkowe zabezpieczenie antywłamaniowe przestrzeni ładunkowej.
• Światła do jazdy dziennej włączane automatycznie
• Trwała przegroda pomiędzy kabiną kierowcy a przestrzenia bagażową
• Oświetlenie przestrzeni ładunkowej
• Koła min 16”
• Ogumienie wielosezonowe
4) Przestrzeń ładunkowa
• Drzwi boczne przesuwne z prawej strony
• Drzwi tylne dwuczęściowe
• Podłoga ze sklejki wodoodpornej antypoślizgowej o grubości min 12 mm
- krawędzie podłogi przy bocznych i tylnych drzwiach zabezpieczone listwą aluminiową
- krawędzie podłogi uszczelnione przy bocznych ściankach i ściance grodziowej
• Zabezpieczenie ścian oraz tylnych i bocznych drzwi sklejką wodoodporną o grubości min. 5 mm
• Dodatkowe zabezpieczenie nadkoli przed uszkodzeniami mechanicznymi poprzez zabudowanie ich sklejką wodoodporną grubości min 12 mm lub montaż dedykowanych osłon zabezpieczających o zbliżonych parametrach wytrzymałościowych.
• Uchwyty do przewożenia ładunków rozmieszczone w przestrzeni ładunkowej min. 6 szt.
5) Zabudowa warsztatowa - system modułowych szaf i regałów montowany w przestrzeni ładunkowej
• Zabudowa montowana na bocznej lewej ścianie
• Konstrukcja stalowa zabezpieczona antykorozyjnie lub aluminiowa
• Zamontowana zabudowa musi posiadać wymaganą homologację
• Pełne zagospodarowanie miejsca poprzez funkcjonalne zabudowanie wykorzystujące przestrzeń przy podłodze i przy dachu.
• Regały wyposażone w wytrzymałe przegrody, półki do przewozu różnego rodzaju materiału m.in.:
- półki z pojemnikami do przewozu drobnych materiałów: min. 2 szt
- szuflady wysuwane na szynach: min 2 szt.
- składany stół warsztatowy z imadłem
• Wymiary zabudowy: min. dł. 3 000 mm, wys. min. 1500 mm
6) Wyposażenie dodatkowe
• Apteczka, trójkąt ostrzegawczy, gaśnica
• Koło zapasowe pełnowymiarowe, klucz do kół oraz lewarek
• Dywaniki gumowe w kabinie kierowcy
• Hak holowniczy z wiązką elektryczną 13PIN
• Komplet pokrowców na siedzenia
• Listwa ochronna na tylny zderzak
• Kabel do ładowania, trójfazowy, o długości min. 6 m, mocy min. 3,7 kW, umożliwiający podłączenie do ładowarek publicznych i terminali Wallbox
• Kabel do ładowania, trójfazowy, o długości min. 6 m, mocy min. 3,7 kW umożliwiający podłączenie do standardowego gniazda sieciowego 400 V 16 lub 32A w celu ładowania pojazdu z wykorzystaniem ładowarki pokładowej.
3. Gwarancja
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w autoryzowanej stacji serwisowej oferowanej marki samochodu znajdujący się od siedziby Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słupsku max 50 km.
4. Inne uwagi:
Oferowany samochód musi spełniać wymagania techniczne określone w ustawie z dnia 20 czerwca 1997 r. – Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm.) oraz odpowiadać warunkom technicznym określonym w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz. U. z 2024 r. poz. 502). Posiadać instrukcję techniczno-eksploatacyjną, kartę gwarancyjną z listą punków serwisowych na terenie całego kraju, inne dokumenty niezbędne do zarejestrowania pojazdu zgodnie z przepisami o rejestracji pojazdów oraz dokumenty niezbędne do dopuszczenia oferowanego samochodu do ruchu na terenie Polski, tj. wyciąg z aktualnego świadectwa zgodności WE.
Zamawiający ubezpieczy samochód we własnym zakresie.
5. Oferowany pojazd musi zostać oznakowany (branding) zgodnie z projektem graficznym przekazanym przez Zamawiającego. Przykładowa wizualizacja brandingu znajduje się w załączniku nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 256600,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 256600,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 256600,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: W&J Wiśniewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000149717

7.3.3) Ulica: 3 Maja 40

7.3.4) Miejscowość: Izabelin

7.3.5) Kod pocztowy: 05-080

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 256600,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-30
2026-01-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy