Dowóz dzieci do placówek oświatowych wraz z opiekunem na terenie Gminy Lubomierz w roku szkolnym 2024/2025 do 27.06.2025r. na podstawie zakupu biletów miesięcznych
GMINA LUBOMIERZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00496804
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00496804/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-12 12:41
- Lokalizacja
- Lubomierz, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-88a2dbb8-203b-468b-89fc-be8ee5571358
- Identyfikator
- 6161276526
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00496804 z dnia 2024-09-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz dzieci do placówek oświatowych wraz z opiekunem na terenie Gminy Lubomierz w roku szkolnym 2024/2025 do 27.06.2025r. na podstawie zakupu biletów miesięcznych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LUBOMIERZ
1.3.) Oddział zamawiającego: Referat Techniczny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821658
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Wolności 1
1.5.2.) Miejscowość: Lubomierz
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-623
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 75 7833160
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugim@lubomierz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.lubomierz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-88a2dbb8-203b-468b-89fc-be8ee55713581.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dowóz dzieci do placówek oświatowych wraz z opiekunem na terenie Gminy Lubomierz w roku szkolnym 2024/2025 do 27.06.2025r. na podstawie zakupu biletów miesięcznych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-88a2dbb8-203b-468b-89fc-be8ee5571358
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00496804
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00003259/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Dowóz dzieci do placówek oświatowych wraz z opiekunem na terenie Gminy Lubomierz w roku szkolnym 2024/2025 na podstawie zakupu biletów miesięcznych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00421344
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RT.271.89.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 201931,83 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi transportowej, polegającej na przewozie (dowozie i odwozie) dzieci i młodzieży do placówek oświatowych na terenie Gminy Lubomierz w roku szkolnym 2024/2025 do dnia 27.06.2025r. Zamawiający zastrzega sobie możliwość dysponowania autokarami w razie zmiany planów rozkładu jazdy (dowozów). Wszelkie uzgodnienia organizacyjne dotyczące przywozu i odwozu dzieci, młodzieży oraz harmonogram kursów ustalone będą po zatwierdzeniu planu zajęć przez dyrektorów szkół. Przewóz dzieci i ich opiekunów będzie się odbywał we wszystkie dni prowadzenia zajęć dydaktycznych z wyłączeniem wszystkich dni wolnych od nauki w roku szkolnym 2024/2025.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje dowozy i odwozy miesięczne, wg harmonogramu kursów dla niżej wymienionej liczby uczniów w roku 2024/2025:
- na trasie długości 4- 6 km – 90 uczniów,
- na trasie długości 7-9 km – 46 uczniów,
- na trasie długości 10- 12 km – 43 uczniów,
- na trasie długości 13-15 km – 25 uczniów.
Wg następujących tras:
a) Dowóz dzieci i młodzieży do placówek oświatowych:
Zespołu Szkół w Lubomierzu (Lubomierz)
Według tras:
1) Pasiecznik – Janice – Zalesie –Wojciechów – Milęcice - Lubomierz
2) Chmieleń - Lubomierz
3) Pokrzywnik – Maciejowiec – Wojciechów - Lubomierz
4) Oleszna Podgórska - Lubomierz
5) Radoniów – Lubomierz
6) Oleszna Podgórska - Lubomierz
b) Dowóz dzieci i młodzieży do placówki oświatowej:
Zespołu Szkół w Lubomierzu (oddział w Wojciechowie)
Według tras:
1) Janice – Wojciechów,
2) Radoniów - Lubomierz – Wojciechów,
c) Dowóz dzieci i młodzieży do placówki oświatowej:
Szkoły Podstawowej w Pławnej
Według tras:
1) Wojciechów- Golejów – Pławna Dolna – Pławna (szkoła)
2) Lubomierz - Pławna Górna – Pławna (szkoła)
3. Liczba uczniów o której mowa w ustępie 2 jest ilością szacowaną na potrzeby określenia wartości zamówienia. Zamawiający informuje, że podstawą do rozliczenia będzie wartość jednostkowa brutto biletu miesięcznego. Zamawiający informuje, że ilość osób na poszczególnych długościach tras będzie się wahać w zależności od ilości osób korzystających z dojazdów w następujący sposób:
- na trasie długości 4- 6 km – 85-95 ilości uczniów (planowanych 90 uczniów),
- na trasie długości 7-9 km – 40-50 ilości uczniów (planowanych 46 uczniów),
- na trasie długości 10- 12 km – 40-46 ilości uczniów (planowanych 43 uczniów),
- na trasie długości 13-15 km – 20-30 ilości uczniów (planowanych 25 uczniów).
4. Szczegóły organizacji tras dowozu dzieci
Docelowy rozkład jazdy zostanie ustalony w terminie do 22 sierpnia 2024r. na rok szkolny 2024/2025 do 27.06.2025r. (godziny przyjazdu i odjazdu z poszczególnych przystanków na wyznaczonej trasie). Zamawiający ma możliwość zmiany przebiegu trasy, przystanków, liczby dzieci, zmiany docelowej szkoły lub placówki oświatowej. Ponadto Zamawiający w trakcie roku szkolnego może żądać zmiany rozkładu jazdy, jeśli będzie to podyktowane zmianami w organizacji placówek oświatowych (m.in. skrócenie zajęć lekcyjnych, wprowadzenie dodatkowych zajęć, organizacja zajęć w sobotę w zamian za inny dzień tygodnia).
O planowanych zmianach Zamawiający poinformuje Wykonawcę z, co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem. Zmiany rozkładu jazdy nie będą wpływały na całkowitą cenę przewozu przedmiotu zamówienia.
6. Dodatkowe informacje.
1) Wykonanie przedmiotu zamówienia musi być realizowane poprzez świadczenie usług o odpowiednim standardzie, odpowiednimi środkami transportu zapewniającymi bezpieczeństwo przejazdu uczniów.
2) Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia odpowiedniej liczby pojazdów
do realizacji zadania zgodnie z określonymi trasami i czasem dowozu, zapewniając odpowiednią ilość miejsc siedzących przewożonym uczniom i ich opiekunom do placówek oświatowych.
3) Wykonawca zapewnienia opiekę nad dowożonymi uczniami (zatrudnienie opiekunów).
4) W przypadku awarii Wykonawca zapewnia pojazd zastępczy. Zapewnienie pojazdu zastępczego pozostaje bez wpływu na końcowe wynagrodzenie Wykonawcy za realizację zamówienia. Jednakże pojazd zastępczy musi odpowiadać standardowi pojazdów/autobusów wskazanych w rozdz. VIII SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34980000-0 - Bilety przewozowe
60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 282540,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 365160,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 282540,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PKS "Tour" Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230881577
7.3.3) Ulica: Obrońców Pokoju 1B
7.3.4) Miejscowość: Jelenia Góra
7.3.5) Kod pocztowy: 58-500
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 282540 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-06-278.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-09-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |