Wywóz i zagospodarowanie odpadów z pojemników rozmieszczonych na terenie Gminy Białe Błota wraz z usuwaniem odpadów znajdujących się w miejscach do tego nieprzeznaczonych... – DZIKIE WYSYPISKA

Gmina Białe Błota

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00045880
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00045880/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-19 10:34
Lokalizacja
Białe Błota, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7bb99cea-4d34-4ad3-ad5d-b944e989bd81
Identyfikator
5542841796
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi związane z odpadamiUsługi wywozu odpadówUsługi gospodarki odpadami

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH "CORIMP" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL · lot 0
125 194,14 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00045880 z dnia 2026-01-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wywóz i zagospodarowanie odpadów z pojemników rozmieszczonych na terenie Gminy Białe Błota wraz z usuwaniem odpadów znajdujących się w miejscach do tego nieprzeznaczonych... – DZIKIE WYSYPISKA

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Białe Błota

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350636

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szubińska 7

1.5.2.) Miejscowość: Białe Błota

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-005

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: 52 311 17 00

1.5.8.) Numer faksu: 52 311 17 33

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@bialeblota.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bialeblota.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/bialeblota

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wywóz i zagospodarowanie odpadów z pojemników rozmieszczonych na terenie Gminy Białe Błota wraz z usuwaniem odpadów znajdujących się w miejscach do tego nieprzeznaczonych... – DZIKIE WYSYPISKA

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7bb99cea-4d34-4ad3-ad5d-b944e989bd81

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00045880

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00030505/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.13 Wywóz i zagospodarowanie odpadów z pojemników rozmieszczonych na terenie Gminy Białe Błota wraz z usuwaniem odpadów znajdujących się w miejscach do tego nieprzeznaczonych ” – „DZIKIE WYSYPISKA”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00586150

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.59.2025.RZP3

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 11838909,88 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 127473,60 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wywóz i zagospodarowanie odpadów z pojemników rozmieszczonych na terenie Gminy Białe Błota wraz z usuwaniem odpadów znajdujących się w miejscach do tego nieprzeznaczonych na nieruchomościach stanowiących własność Gminy Białe Błota – DZIKIE WYSYPISKA
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie podstawienia, wywozie i zagospodarowaniu odpadów z pojemników rozmieszczonych na terenie Gminy Białe Błota wraz z usuwaniem odpadów znajdujących się w miejscach do tego nieprzeznaczonych na nieruchomościach stanowiących własność Gminy Białe Błota zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia.
Specyfikację Warunków Zamówienia oraz wszelkie dokumenty stanowiące jej załączniki Zamawiający udostępnia na stronie dedykowanej platformy zakupowej pod linkiem http://platformazakupowa.pl/pn/bialeblota
Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany w formularzu cenowym oraz tomach II i III niniejszego SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 125194,14 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 125194,14 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 125194,14 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych „Corimp” Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 953-030-78-63

7.3.3) Ulica: Hutnicza 135

7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz

7.3.5) Kod pocztowy: 85-873

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 125194,14 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-01-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi