Dostawa wyposażenia, pomocy dydaktycznych i sprzętu elektronicznego dla Przedszkola Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Gowin w Żywcu, w ramach projektu „Mali geniusze z żywieckich przedszkoli”

PRZEDSZKOLE NR 1 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. JULII GOWIN W ŻYWCU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00046637
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00046637/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-19 11:52
Lokalizacja
Żywiec, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-445a3eb7-1d2d-4508-8347-c16c16c721fb
Identyfikator
5532510885
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pomoce naukowePomoce dydaktyczneSprzęt dydaktycznyUrządzenia komputeroweKomputery osobisteKomputer tabletKomputer biurkowySkanery komputeroweSprzęt związany z komputeramiEkrany i konsole komputeroweSprzęt peryferyjnyKolorowe drukarki atramentoweOdbiorniki audycji radiowychOdbiorniki radioweRadia przenośneEkrany

Wykonawcy

3 przyznane

MOJE BAMBINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 0
60 128,55 PLN
INPROSYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsko-Biała, PL · lot 1
63 713,31 PLN
INPROSYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsko-Biała, PL · lot 2
56 550,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00046637 z dnia 2026-01-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wyposażenia, pomocy dydaktycznych i sprzętu elektronicznego dla Przedszkola Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Gowin w Żywcu, w ramach projektu „Mali geniusze z żywieckich przedszkoli”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PRZEDSZKOLE NR 1 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. JULII GOWIN W ŻYWCU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 071007969

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kazimierza Tetmajera 77

1.5.2.) Miejscowość: Żywiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-300

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: 33 861 27 17

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przedszkole1zywiec@op.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przedszkole1zywiec.edupage.org

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-445a3eb7-1d2d-4508-8347-c16c16c721fb

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa wyposażenia, pomocy dydaktycznych i sprzętu elektronicznego dla Przedszkola Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Gowin w Żywcu, w ramach projektu „Mali geniusze z żywieckich przedszkoli”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-445a3eb7-1d2d-4508-8347-c16c16c721fb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00046637

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00524732/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa wyposażenia, pomocy dydaktycznych i sprzętu elektronicznego dla Przedszkola Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Julii Gowin w Żywcu, w ramach projektu „Mali geniusze z żywieckich przedszkoli”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021 2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00555053

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: P1.242.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 156095,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż wyposażenia, pomocy dydaktycznych i sprzętu elektronicznego dla Przedszkola Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Julii Gowin w Żywcu z przeznaczeniem do realizacji zajęć dodatkowych i specjalistycznych w ramach projektu „Mali geniusze z żywieckich przedszkoli”.

CZĘŚĆ NR 1: ZAKUP WYPOSAŻENIA:
przedmiot tej części zamówienia obejmuje: zakup i montaż mebli biurowych, w tym m. in.: szaf, szafek, biurek, półek, stołów, stolików, foteli i krzeseł

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162000-5 - Pomoce naukowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

4.5.5.) Wartość części: 49886,57 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż wyposażenia, pomocy dydaktycznych i sprzętu elektronicznego dla Przedszkola Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Julii Gowin w Żywcu z przeznaczeniem do realizacji zajęć dodatkowych i specjalistycznych w ramach projektu „Mali geniusze z żywieckich przedszkoli”.

CZĘŚĆ NR 2: ZAKUP POMOCY DYDAKTYCZNYCH:
przedmiotem tej części zamówienia zakup m. in.: klocków konstrukcyjnych, klocków magnetycznych, gier planszowych, kart pracy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162000-5 - Pomoce naukowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

4.5.5.) Wartość części: 49884,02 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż wyposażenia, pomocy dydaktycznych i sprzętu elektronicznego dla Przedszkola Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Julii Gowin w Żywcu z przeznaczeniem do realizacji zajęć dodatkowych i specjalistycznych w ramach projektu „Mali geniusze z żywieckich przedszkoli”.

CZĘŚĆ NR 3: ZAKUP SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO:
przedmiotem tej części zamówienia jest zakup m. in.: laptopów wraz z oprogramowaniem i myszkami, urządzeń wielofunkcyjnych, tabletów, programów komputerowych, radioodtwarzaczy, projektora wraz z uchwytem
i ekranem projekcyjnym, pulpitu interaktywnego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162000-5 - Pomoce naukowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

30213000-5 - Komputery osobiste

30213200-7 - Komputer tablet

30213300-8 - Komputer biurkowy

30216110-0 - Skanery komputerowe

30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

30231000-7 - Ekrany i konsole komputerowe

30232000-4 - Sprzęt peryferyjny

30232130-4 - Kolorowe drukarki atramentowe

32310000-9 - Odbiorniki audycji radiowych

32344200-8 - Odbiorniki radiowe

32344280-2 - Radia przenośne

32351200-0 - Ekrany

4.5.5.) Wartość części: 56325,04 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 60128,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 83615,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 60128,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MOJE BAMBINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 100283710

7.3.3) Ulica: ul. Graniczna 46

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 93-428

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 60128,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 60535 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 90441,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 63713,31 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Inprosystem Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240519242

7.3.3) Ulica: Al. Armii Krajowej 80

7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała

7.3.5) Kod pocztowy: 43-316

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 63713,31 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 56550,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 73036,17 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 56550,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Inprosystem Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240519242

7.3.3) Ulica: Al. Armii Krajowej 80

7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała

7.3.5) Kod pocztowy: 43-316

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 56550,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni

2026-01-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy