„Budowa garażu na ciągnik wraz ze specjalizowanym pojazdem asenizacyjnym w o.o Wola Wereszczyńska – 2 postępowanie”
Poleski Park Narodowy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00496867
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00496867/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-12 12:51
- Lokalizacja
- Urszulin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7ff2c13e-1a50-4ea8-bbd5-400923127a29
- Identyfikator
- 5651525309
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00496867 z dnia 2024-09-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa garażu na ciągnik wraz ze specjalizowanym pojazdem asenizacyjnym w o.o Wola Wereszczyńska – 2 postępowanie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Poleski Park Narodowy
1.3.) Oddział zamawiającego: Poleski Park Narodowy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 061360188
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lubelska 3a
1.5.2.) Miejscowość: Urszulin
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-234
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poleskipn@poleskipn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.poleskipn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7ff2c13e-1a50-4ea8-bbd5-400923127a291.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa garażu na ciągnik wraz ze specjalizowanym pojazdem asenizacyjnym w o.o Wola Wereszczyńska – 2 postępowanie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ff2c13e-1a50-4ea8-bbd5-400923127a29
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00496867
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00099625/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Rozbudowa budynku garażowego oraz utwardzenie placu manewrowego p.poż w Poleskim Parku Narodowym
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00465560
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RB 213/3/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa garażu na ciągnik wraz ze specjalizowanym pojazdem asenizacyjnym w o.o Wola Wereszczyńska
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Kwota, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi: 338564,41 zł brutto. Do wyznaczonego terminu składania ofert złożono 1 ofertę:
BOLTBUD KWIECIEŃ SUSZKO Sp. Jawna, ul. Browarna 5A, 22-300 Krasnystaw
Cena brutto oferty: 498 250,86 zł (słownie: czterysta dziewięćdziesiąt osiem tysięcy dwieście pięćdziesiąt zł 86/100)
Cena złożonej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 498250,86 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 498250,86
| 2024-09-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |