Sukcesywna dostawa drobiu i podrobów dla Domu Pomocy Społecznej, ul. Parkowa 1 34-100 Wadowice w 2026 r.

Dom Pomocy Społecznej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00047319
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00047319/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-19 13:03
Lokalizacja
Wadowice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d24eb951-ef9a-42d8-ae8c-5218b55e5480
Identyfikator
5511721878
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Drób

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁADY MIĘSNE "BRADO-2" SPÓŁKA AKCYJNATomice, PL · lot 0
17 130,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00047319 z dnia 2026-01-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa drobiu i podrobów dla Domu Pomocy Społecznej, ul. Parkowa 1 34-100 Wadowice w 2026 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 070501800

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Parkowa

1.5.2.) Miejscowość: Wadowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dps@dpswadowiceparkowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dpswadowiceparkowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Pomoc społeczna z zakwaterowaniemdla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa drobiu i podrobów dla Domu Pomocy Społecznej, ul. Parkowa 1 34-100 Wadowice w 2026 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d24eb951-ef9a-42d8-ae8c-5218b55e5480

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00047319

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Postępowanie w części V zostało uprzednio przeprowadzone w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp, jednak nie złożono w nim żadnej oferty, w związku z czym zostało ono unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 Pzp. Przedmiot zamówienia pozostaje aktualny, a warunki zamówienia nie ulegają istotnej zmianie.

Wobec spełnienia przesłanek określonych w art. 305 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający zastosował tryb negocjacji bez ogłoszenia.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-fe2f51fb-4f98-4efa-80a9-98f57305d2b8

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DPS.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 17252,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa drobiu i podrobów dla Domu Pomocy Społecznej ul. Parkowa 1, 34-100 Wadowice w 2026r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15112000-6 - Drób

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakładyi Mięsne "BRADO-2" S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6351004908

7.3.3) Ulica: Dworska

7.3.4) Miejscowość: Tomice

7.3.5) Kod pocztowy: 34-100

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 17130,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-13 do 2026-12-31
2026-01-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy