przygotowanie i dostawę całodziennego wyżywienia dla wychowanków placówek opiekuńczo wychowawczych w Poznaniu

Miasto Poznań Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Nasz Dom”

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00048751
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00048751/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-19 15:41
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e553d7c5-88e7-4e31-82e8-4d62ba931b29
Identyfikator
2090001440
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówUsługi przygotowywania posiłkówUsługi dowożenia posiłkówUsługi dostarczania posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

MACIEJ BUDZYŃSKIPoznań, PL · lot 0
452 060 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00048751 z dnia 2026-01-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
przygotowanie i dostawę całodziennego wyżywienia dla wychowanków placówek opiekuńczo wychowawczych w Poznaniu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Nasz Dom”

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 301503202

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Suwalska 197

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 60-461

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: naszdom@naszdom-poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://naszdom-poznan.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1163832

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


opieka nad dziećmi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

przygotowanie i dostawę całodziennego wyżywienia dla wychowanków placówek opiekuńczo wychowawczych w Poznaniu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e553d7c5-88e7-4e31-82e8-4d62ba931b29

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00048751

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00389794

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CUW-SAZ.4440.63.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 511869,44 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przygotowanie i dostawa całodziennego wyżywienia dla łącznie 28 osób w tym :
- 14 wychowanków Placówki Opiekuńczo Wychowawczej ,,Nasz Dom’’ ul. Suwalska 197 w Poznaniu
- 14 wychowanków Placówki Opiekuńczo Wychowawczej ,, Zakątek ‘’ ul. Suwalska 193 w Poznaniu.
Postępowanie jest zamówieniem skonsolidowanym dla obu wskazanych placówek.
Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z warunkami realizacji zamówienia zawartymi we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
Na opis przedmiotu zamówienia składa się:
- załącznik nr 2 do umowy- szczegółowy opis przedmiotu zamówienia;
- załącznik nr 3A do umowy- jadłospis podstawowy;
- załącznik nr 3B do umowy- jadłospis świąteczny;

4.5.3.) Główny kod CPV: 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 452060,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 537432,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 452060,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Maciej Budzyński Event Catering

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7781451852

7.3.3) Ulica: Jana Henryk Dąbrowskiego 69/21

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 60-529

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 452060,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-10-11 do 2026-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Postępowanie było zamówieniem skonsolidowanym Zamawiający działał
także w imieniu i na rzecz Miasta Poznań Placówki Opiekuńczo Wychowawczej ,,Zakątek’’ ul. Suwalska 193 , 60-401 Poznań
W ramach procedury przetargowej zawarto dwie umowy z wyłonionym Wykonawcą.
Umowa na rzecz Zamawiającego Miasto Poznań Placówka Opiekuńczo Wychowawcza ,,Nasz Dom’’ na kwotę 226 030,00zł.
Umowa na rzecz Zamawiającego Miasto Poznań Placówka Opiekuńczo Wychowawcza ,,Zakątek’’ na kwotę 226 030,00zł.
2026-01-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi