Dostawa oprogramowania antywirusowego oraz dostawa licencji oprogramowania do zarządzania ruchem sieciowym wraz z usługą wsparcia w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00049261
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00049261/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-20 08:04
Lokalizacja
Cieszyn, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1fc1f515-0b5f-4ccc-bb98-c6534862734c
Identyfikator
5482001181
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania antywirusowegoPakiety oprogramowania dla sieci, internetu i intranetuUsługi w zakresie wsparcia technicznego

Wykonawcy

2 przyznane

KAROL LABECzeladź, PL · lot 0
403 440 PLN
KAROL LABECzeladź, PL · lot 1
18 456,96 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00049261 z dnia 2026-01-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oprogramowania antywirusowego oraz dostawa licencji oprogramowania do zarządzania ruchem sieciowym wraz z usługą wsparcia
w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000313348

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bielska 4

1.5.2.) Miejscowość: Cieszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-400

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szpitalslaski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.szpitalslaski.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1fc1f515-0b5f-4ccc-bb98-c6534862734c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa oprogramowania antywirusowego oraz dostawa licencji oprogramowania do zarządzania ruchem sieciowym wraz z usługą wsparcia
w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1fc1f515-0b5f-4ccc-bb98-c6534862734c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00049261

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00182993/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.14 Dostawa licencji oprogramowania antywirusowego oraz dostawa licencji oprogramowania do zarządzania ruchem sieciowym wraz z usługą wsparcia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Wdrożenie e-usług w Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00580581

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP 2338/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie licencji oprogramowania antywirusowego ESET Protect Elite lub dostawa równoważnego oprogramowania antywirusowego.
2. Zakres realizacji zamówienia, opis wymagań jaki oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać zawarto w Szczegółowym opisie wymagań - załączniku nr 2_1 do SWZ.
W Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu cenowym wskazano przewidziane zapotrzebowanie

4.5.3.) Główny kod CPV: 48761000-0 - Pakiety oprogramowania antywirusowego

4.5.5.) Wartość części: 344394,58 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie licencji i świadczenia usług wsparcia dla urządzenia klasy Next-Generation Firewall/UTM posiadanego przez Zamawiającego
2. Zakres realizacji zamówienia, opis wymagań jaki oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać zawarto w Szczegółowym opisie wymagań - załączniku nr 2b do SWZ.
W Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu cenowym wskazano przewidziane zapotrzebowanie

4.5.3.) Główny kod CPV: 48200000-0 - Pakiety oprogramowania dla sieci, internetu i intranetu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

4.5.5.) Wartość części: 17546,24 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 403440,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 403440,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 403440 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Miecz Net Karol Labe

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6252089468

7.3.3) Ulica: Mieczyków 14a

7.3.4) Miejscowość: Czeladź

7.3.5) Kod pocztowy: 41-250

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 403440 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18456,96 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18456,96 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18456,96 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Miecz Net Karol Labe

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6252089468

7.3.3) Ulica: Mieczyków 14a

7.3.4) Miejscowość: Czeladź

7.3.5) Kod pocztowy: 41-250

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18456,96 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni

2026-01-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy