Organizacja wydarzeń realizowanych przez Centrum Współpracy SALTO w krajach Europy Wschodniej i Kaukazu, w podziale na części.

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00049595
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00049595/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-20 08:55
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-80192094-412e-47e2-a70f-5b657a91763d
Identyfikator
5261000645
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencjiUsługi hotelarskieUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówUsługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)Usługi w zakresie organizacji imprez kulturalnych

Wykonawcy

4 przyznane

Gyumri “Youth Initiative Centre”Gyumri, AM · lot 0
2671,95 PLN
Ramiz AliyevSumgait, AZ · lot 1
4203,5 PLN
Educational and Development Services LLCTbilisi, GE · lot 2
2399 PLN
"MilleniuM” Training and Development InstituteCricova, MD · lot 3
3090,85 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00049595 z dnia 2026-01-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja wydarzeń realizowanych przez Centrum Współpracy SALTO w krajach Europy Wschodniej i Kaukazu, w podziale na części.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010393032

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleje Jerozolimskie 142a

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-305

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@frse.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.frse.org.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://frse.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Organizacja wydarzeń realizowanych przez Centrum Współpracy SALTO w krajach Europy Wschodniej i Kaukazu, w podziale na części.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-80192094-412e-47e2-a70f-5b657a91763d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00049595

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00036295/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.23 Organizacja wydarzeń realizowanych przez Centrum Współpracy SALTO w krajach Europy Wschodniej i Kaukazu.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest finansowane z programów edukacyjnych UE obsługiwanych przez FRSE.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00547161

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.261.41.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Organizacja wydarzeń realizowanych przez Centra Współpracy SALTO w krajach Partnerstwa Wschodniego i Kaukazu- Armenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55100000-1 - Usługi hotelarskie

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

79952100-3 - Usługi w zakresie organizacji imprez kulturalnych

4.5.5.) Wartość części: 213306,60 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Organizacja wydarzeń realizowanych przez Centra Współpracy SALTO w krajach Partnerstwa Wschodniego i Kaukazu- Azerbejdżan.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55100000-1 - Usługi hotelarskie

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

79952100-3 - Usługi w zakresie organizacji imprez kulturalnych

4.5.5.) Wartość części: 81149,25 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Organizacja wydarzeń realizowanych przez Centra Współpracy SALTO w krajach Partnerstwa Wschodniego i Kaukazu- Gruzja.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55100000-1 - Usługi hotelarskie

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

79952100-3 - Usługi w zakresie organizacji imprez kulturalnych

4.5.5.) Wartość części: 1061895,90 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Organizacja wydarzeń realizowanych przez Centra Współpracy SALTO w krajach Partnerstwa Wschodniego i Kaukazu- Mołdawia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55100000-1 - Usługi hotelarskie

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

79952100-3 - Usługi w zakresie organizacji imprez kulturalnych

4.5.5.) Wartość części: 268951,80 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 1

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2671,95 EUR

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2671,95 EUR

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2671,95 EUR

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gyumri “Youth Initiative Centre”

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: AM 05536501

7.3.3) Ulica: 5/1 Hovsepyan

7.3.4) Miejscowość: Gyumri

7.3.5) Kod pocztowy: 3115

7.3.7.) Kraj: Armenia

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 46000 EUR

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 1

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4203,50 EUR

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4203,50 EUR

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4203,50 EUR

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ramiz Aliyev

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: AZ 2901576972

7.3.3) Ulica: Cherkassy str. 12, app 8

7.3.4) Miejscowość: Sumgait

7.3.5) Kod pocztowy: AZ5011

7.3.7.) Kraj: Azerbejdżan

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 17500 EUR

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 2

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2399,00 EUR

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2442,00 EUR

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2399,00 EUR

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Educational and Development Services LLC

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: GE 405709899

7.3.3) Ulica: Levan Gotua street, N 28

7.3.4) Miejscowość: Tbilisi

7.3.5) Kod pocztowy: 0160

7.3.7.) Kraj: Gruzja

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 229000 EUR

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 1

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3090,85 EUR

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3090,85 EUR

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3090,85 EUR

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "MilleniuM” Training and Development Institute

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: MD 1021620000659

7.3.3) Ulica: Minerilor 2/3

7.3.4) Miejscowość: Cricova

7.3.5) Kod pocztowy: 2084

7.3.7.) Kraj: Mołdawia

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 58000 EUR

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

W części III - organizacja wydarzeń realizowanych przez Centra Współpracy SALTO w krajach Partnerstwa Wschodniego i Kaukazu- Gruzja, wybrano 2 Wykonawców i z dwoma zostały podpisane umowy.
Zamawiający zastrzega, że łączne wynagrodzenie wszystkich Wykonawców wybranych w postępowaniu DZP.261.41.2025 (dla części III) nie przekroczy kwoty 229.000,00 euro brutto (słownie: dwieście dwadzieścia dziewięć tysięcy euro 00/100).
Drugim Wykonawcą jest:
Youth Association Droni,
Gambashidze N3, 0179 Tbilisi
NIP: GE 404392180
2026-01-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi