Sprzątanie pomieszczeń w budynku B Szkoły Podstawowej nr 9 wraz z halą sportową przy Szkole Podstawowej nr 9 w Lesznie w 2026 roku.

Szkoła Podstawowa nr 9 im. ks. kard. St. Wyszyńskiego w Lesznie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00050164
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00050164/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-20 10:03
Lokalizacja
Leszno, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-849c1abc-5320-4aa2-85c9-2a16585a471f
Identyfikator
6971041803
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sprzątaniaUsługi sprzątania szkół

Wykonawcy

1 przyznane

AGNIESZKA BIEGAŃSKALeszno, PL · lot 0
189 756,12 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00050164 z dnia 2026-01-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sprzątanie pomieszczeń w budynku B Szkoły Podstawowej nr 9 wraz z halą sportową przy Szkole Podstawowej nr 9 w Lesznie w 2026 roku.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 9 im. ks. kard. St. Wyszyńskiego w Lesznie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000739580

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 57

1.5.2.) Miejscowość: Leszno

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-100

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp9sekretariat@lesznosp9.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp9.leszno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/um_leszno

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sprzątanie pomieszczeń w budynku B Szkoły Podstawowej nr 9 wraz z halą sportową przy Szkole Podstawowej nr 9 w Lesznie w 2026 roku.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-849c1abc-5320-4aa2-85c9-2a16585a471f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00050164

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00529145/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Sprzątanie pomieszczeń w budynku B Szkoły Podstawowej nr 9 wraz z halą sportową przy Szkole Podstawowej nr 9 w Lesznie w 2026 roku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00534120

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KP.261.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest usługa sprzątania, która będzie świadczona w ramach realizacji zamówienia pn.:„Sprzątanie pomieszczeń w budynku B Szkoły Podstawowej nr 9 wraz z halą sportową przy Szkole Podstawowej nr 9 w Lesznie, w 2026 roku”
2. Przedmiot zamówienia dotyczy usługi sprzątania wykonywanej dla Szkoły Podstawowej nr 9 im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Lesznie, zlokalizowanej na ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 57, 64 – 100 Leszno, w terminie: od 01.01.2026 r. do 27.02.2026 r. sprzatanie budynku szkoły od poniedziałku do piątku (dni pracy placówki) od godz. 15:00 do 19:00 a w terminach od 02.03.2026 r. do 31.12.2026 r. od poniedziałku do piątku (dni pracy placówki) od godz. 18:00 do 22:00 oraz hala sportowa po zakończeniu zajęć tj. od godz. 21:00 w okresie 01.01.2026 r. - 31.12.2026 r.
za wyjątkiem:
̶ ferii zimowych, gdzie sprzątanie obejmuje sanitariaty, świetlice –wg potrzeb, hala sportowa –wg potrzeb,
̶ wakacji letnich dotyczy tylko m-ca lipca gdzie sprzątanie obejmuje, sanitariaty, świetlice –wg potrzeb, hala sportowa –wg potrzeb.
Orientacyjna ilość m2 powierzchni: 3 908,62m2.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1a do SWZ.
4. Wykonawca zapewni we własnym zakresie wszystkie środki czystości oraz sprzęt niezbędny do wykonywania przedmiotu zamówienia.
5. Zamawiający wymaga od wybranego Wykonawcy, aby zawarł z nim umowę w sprawie zamówienia publicznego na warunkach określonych we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr od 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90919300-5 - Usługi sprzątania szkół

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 189756,12 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 549072,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 189756,12 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Anticimex Agnieszka Biegańska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6971090931

7.3.3) Ulica: Spadochronowa 32

7.3.4) Miejscowość: Strzyżewice

7.3.5) Kod pocztowy: 64-100

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 189756,12 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31
2026-01-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi