INTERWENCYJNE OCZYSZCZANIE ODCINKÓW KOLEKTORÓW KANALIZACJI DESZCZOWEJ W ZWIĄZKU Z ICH AWARYJNĄ NIEDROŻNOŚCIĄ WRAZ Z PRACAMI TOWARZYSZĄCYMI NA TERENIE MIASTA DĘBICA

Gmina Miasta Dębica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00050258
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00050258/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-20 10:15
Lokalizacja
Dębica, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6610a476-4888-4b2f-b78d-fd443f8ac56e
Identyfikator
8721000477
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi czyszczenia kanałów ściekowychUsługi usuwania osadówRoboty w zakresie nawierzchni ulicRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

WODPAR INSTALACJE PRZEMYSŁOWE BOGUSŁAW LESIAKDębica, PL · lot 0
321 515,85 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00050258 z dnia 2026-01-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
INTERWENCYJNE OCZYSZCZANIE ODCINKÓW KOLEKTORÓW KANALIZACJI DESZCZOWEJ W ZWIĄZKU Z ICH AWARYJNĄ NIEDROŻNOŚCIĄ WRAZ Z PRACAMI TOWARZYSZĄCYMI NA TERENIE MIASTA DĘBICA

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Dębica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524648

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Dębica

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-200

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umdebica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://debica.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

INTERWENCYJNE OCZYSZCZANIE ODCINKÓW KOLEKTORÓW KANALIZACJI DESZCZOWEJ W ZWIĄZKU Z ICH AWARYJNĄ NIEDROŻNOŚCIĄ WRAZ Z PRACAMI TOWARZYSZĄCYMI NA TERENIE MIASTA DĘBICA

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6610a476-4888-4b2f-b78d-fd443f8ac56e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00050258

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00627141

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zakres zostanie powtórzony zgodne z umową podstawową nr IMD/7/2025 z dnia 14 stycznia 2025 r. – znak postępowania przetargowego BZP.271.69.2024.PB. Przedmiotowe zamówienie o wykonanie usług o podobnym charakterze do umowy podstawowej nie przekracza 100 % wartości zamówienia podstawowego.
Przesłanki zastosowania trybu:
Zamówienie podstawowe zostało udzielone w trybie podstawowym (znak sprawy BZP.271.69.2024.PB), a zakres prac o podobnym charakterze (art. 305 ust. 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt.7 UPzp) został przewidziany w ogłoszeniu o zamówieniu oraz w SWZ.
Zamówienie o podobnym charakterze jest zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-dc6272be-41bd-4f4e-bc9d-ce4c47f043dd

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.91.2025.PB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 261395,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres, określenie, skrócony opis przedmiotu zamówienia:
1. Mechaniczne czyszczenie kanalizacji o zamuleniu ⅓.
2. Mechaniczne czyszczenie kanalizacji o zamuleniu ½.
3. Mechaniczne czyszczenie kanalizacji o zamuleniu ⅔.
4. Mechaniczne czyszczenie studzienek i przykanalików.
5. Ręczne czyszczenie studzienek i przykanalików.
6. Mechaniczne lub ręczne czyszczenie przepustów i kanałów nietypowych.
7. Mechaniczne lub ręczne czyszczenie odwodnienia liniowego z kratką.
8. Prace przeglądowo – kontrolne oraz czyszczenie kanałów i potoków z zanieczyszczeń ropopochodnych
(w przypadku niekontrolowanych wycieków) oraz inne.
9. Naprawy kanalizacji.
10. Rozbiórka nawierzchni.
11. Wykopy i umocnienia.
12. Odtworzenie nawierzchni i chodników.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90470000-2 - Usługi czyszczenia kanałów ściekowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90513600-2 - Usługi usuwania osadów

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): WODPAR INSTALACJE PRZEMYSŁOWE BOGUSŁAW LESIAK

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: MELIORACYJNO-KANALIZACYJNYCH HYDROBUD B.PYSZ.,U.PYSZ SP.J

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 87200005745

7.3.3) Ulica: Wróbla 7

7.3.4) Miejscowość: Dębica

7.3.5) Kod pocztowy: 39-200

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 321515,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-01-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi