Dostawę fartuchów barierowych, podkładów chłonnych, ręczników kąpielowych oraz majtek jednorazowego użytku
Specjalistyczny Szpital Miejski im. Mikolaja Kopernika w Toruniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00050440
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00050440/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-01-20 10:37
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-756830b4-a803-430f-b83c-2045e9ec6136
- Identyfikator
- 8792076803
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odzież ochronna i zabezpieczającaJednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
Wykonawcy
7 przyznanych
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
SKAMEX SPÓŁKA AKCYJNAŁódź, PL · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00050440 z dnia 2026-01-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawę fartuchów barierowych, podkładów chłonnych, ręczników kąpielowych oraz majtek jednorazowego użytku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Specjalistyczny Szpital Miejski im. Mikolaja Kopernika w Toruniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 870252274
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Batorego 17/19
1.5.2.) Miejscowość: Toruń
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@med.torun.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.med.torun.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-756830b4-a803-430f-b83c-2045e9ec61361.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawę fartuchów barierowych, podkładów chłonnych, ręczników kąpielowych oraz majtek jednorazowego użytku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-756830b4-a803-430f-b83c-2045e9ec6136
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00050440
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00006369/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.138 fartuchy barierowe
1.2.140 podkłady chłonne 1 x użytku
1.2.141 majtki zabiegowe
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00412381
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SSM.DZP.200.128.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 830385,37 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 - Fartuchy niesterylne barierowe - zgodnie z SWZ w szczególności zgodnie z formularze asortymentowo-cenowy załącznik nr 1 SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 35113400-3 - Odzież ochronna i zabezpieczająca
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
4.5.5.) Wartość części: 21715,69 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 - fartuch sterylne barierowe I- zgodnie z SWZ w szczególności zgodnie z formularze asortymentowo-cenowy załącznik nr 1 SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 35113400-3 - Odzież ochronna i zabezpieczająca
4.5.5.) Wartość części: 162266,46 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3 - fartuchy sterylne barierowe II - zgodnie z SWZ w szczególności zgodnie z formularze asortymentowo-cenowy załącznik nr 1 SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 35113400-3 - Odzież ochronna i zabezpieczająca
4.5.5.) Wartość części: 388800 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 4 - Podkłady chłonne I - zgodnie z SWZ w szczególności zgodnie z formularze asortymentowo-cenowy załącznik nr 1 SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
4.5.5.) Wartość części: 188784 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 5 - podkłady chłonne II - zgodnie z SWZ w szczególności zgodnie z formularze asortymentowo-cenowy załącznik nr 1 SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
4.5.5.) Wartość części: 23328 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 6 - ręczniki 1X - zgodnie z SWZ w szczególności zgodnie z formularze asortymentowo-cenowy załącznik nr 1 SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
4.5.5.) Wartość części: 80609,28 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 7 - majtki do badań - zgodnie z SWZ w szczególności zgodnie z formularze asortymentowo-cenowy załącznik nr 1 SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
35113400-3 - Odzież ochronna i zabezpieczająca
4.5.5.) Wartość części: 37089,36 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 244310,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 244310,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 244310,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Skamex Spółka Akcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5542980836
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 244310,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 48 miesiące
| 2026-01-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |