Wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie drzwi w obiektach SPZOZ w Lubartowie w celu ich dostosowania do obowiązujących przepisów ppoż.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnejw Lubartowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00050849
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00050849/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-01-20 11:26
Lokalizacja
Lubartów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-05a31dcf-2aea-4510-b141-79aedfbd3839
Identyfikator
7141632875
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówInstalowanie drzwiDrzwi przeciwpożarowe

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY 'KONSPOŻ' SPÓŁKA JAWNA LESZEK MAŁOCHA & KATARZYNA PRZYCHODZEŃLublin, PL · lot 0
400 980 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00050849 z dnia 2026-01-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie drzwi w obiektach SPZOZ w Lubartowie w celu ich dostosowania do obowiązujących przepisów ppoż.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnejw Lubartowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431219957

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Cicha 14

1.5.2.) Miejscowość: Lubartów

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@spzoz-lubartow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spzoz-lubartow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://spzoz-lubartow.ezamawiajacy.pl/pn/spzoz-lubartow/demand/248874/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie drzwi w obiektach SPZOZ w Lubartowie w celu ich dostosowania do obowiązujących przepisów ppoż.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-05a31dcf-2aea-4510-b141-79aedfbd3839

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00050849

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00168201/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie drzwi w obiektach SPZOZ w Lubartowie w celu ich dostosowania do obowiązujących przepisów ppoż.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00544291

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/32/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie drzwi w obiektach SPZOZ
w Lubartowie w celu ich dostosowania do obowiązujących przepisów ppoż. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
2. Wykonawca w przypadku wyboru jego oferty, jako najkorzystniejszej, zobowiązany będzie do ubezpieczenie się
od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności w ramach realizacji przedmiotu zamówienia,
o minimum wartości przedstawionej w Ofercie Wykonawcy, na cały okres realizacji przedmiotu zamówienia. Wykonawca zobowiązany będzie do przedstawienia przed podpisaniem umowy polisy lub innego dokumentu ubezpieczenia potwierdzającego (wraz z dowodem opłaty składki ubezpieczenia), że jest ubezpieczony zgodnie
z powyższymi wymaganiami.
3. Zamawiający informuje, iż co do zasady odbiór przedmiotu zamówienia następuję w momencie realizacji przedmiotu zamówienia bez zastrzeżeń i wad. W wyjątkowych okolicznościach Zamawiający przewiduje możliwość dokonania odbioru przedmiotu zamówienia z wadami nieistotnymi. Zamawiający pod pojęciem wady rozumie:
a) „wady istotne” robót budowlanych, uważa wady które uniemożliwiają prawidłowe i normalne korzystanie
z przedmiotu zamówienia zgodnie z wymaganiami i celami zawartej w tym zakresie umowy, odbiegają w sposób zasadniczy od cech funkcjonalnych, estetycznych właściwych specyfice robót budowlanych, znacznie obniżają wartość, albo polegają na znacznym odstępstwie od wymagań dotyczących wykonania zamówienia. Wadami istotnymi robót budowlanych będą również wady, wymagające w celu ich naprawy opracowania dodatkowej dokumentacji projektowej lub wykonane zostały niezgodnie z treścią zawartej umowy i/lub zasadami wiedzy technicznej.
b) „wady nieistotne” uzna wady nie wpływające na prawidłowe użytkowanie przedmiotu umowy, które nie mają cech wad istotnych, możliwe do usunięcia przez Wykonawcę realizującego dany przedmiot zamówienia już po odbiorze robót budowlanych w czasie do 14 dni roboczych od dnia podpisania protokołu odbioru i nie wymagające ponownej ingerencji w wykonany przedmiot zamówienia (np. ponowna realizacja części robót wykończeniowych, demontaż
i ponowny montaż elementów wyposażenia), w szczególności: niestaranne zamontowanie elementów wyposażenia, niedokładne zamalowanie fragmentów ścian, braki w wypełnieniu fugi w ścianie z okładziną z płytek ceramicznych, czy też inne drobne wady wykonawcze.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45421131-1 - Instalowanie drzwi

44221220-3 - Drzwi przeciwpożarowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 400980,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 458000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 400980,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usługowo-Handlowy "KONSPOŻ" Sp. Jawna Leszek Małocha & Katarzyna Przychodzeń

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7130014613

7.3.3) Ulica: Metalurgiczna 11

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-234

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 400980,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31
2026-01-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane