Sukcesywne tankowanie paliw płynnych do pojazdów Centrum Usług Wspólnych Powiatu Myśliborskiego na rok 2026

Centrum Usług Wspólnych Powiatu Myśliborskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00051258
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00051258/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-20 12:14
Lokalizacja
Myślibórz, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1d817bb7-513f-4ac9-b0c4-0d469077799e
Identyfikator
5971734440
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi tankowania pojazdówPaliwaBenzynaOlej napędowyKarty na zakup paliwa

Wykonawcy

1 przyznane

BENZOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAMyślibórz, PL · lot 0
92 368 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00051258 z dnia 2026-01-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne tankowanie paliw płynnych do pojazdów
Centrum Usług Wspólnych Powiatu Myśliborskiego na rok 2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Usług Wspólnych Powiatu Myśliborskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 364777790

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Północna

1.5.2.) Miejscowość: Myślibórz

1.5.3.) Kod pocztowy: 74-300

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@cuwmysliborz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://cuwmysliborz.bip.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://cuwmysliborz.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywne tankowanie paliw płynnych do pojazdów
Centrum Usług Wspólnych Powiatu Myśliborskiego na rok 2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1d817bb7-513f-4ac9-b0c4-0d469077799e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00051258

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00032390/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Sukcesywne tankowanie paliw płynnych do pojazdów Centrum Usług Wspólnych Powiatu Myśliborskiego na rok 2026

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00580897

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CUW.131.179.2025.ReM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 234585,37 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 Sukcesywne tankowanie paliw płynnych do pojazdów Centrum Usług Wspólnych Powiatu Myśliborskiego w 2026 r. na terenie gminy Myślibórz:
Przedmiotem zamówienia jest zakup paliw płynnych, tj. benzyny bezołowiowej o liczbie oktanowej 95 oraz oleju napędowego do silników diesla w transakcjach bezgotówkowych do pojazdów służbowych Centrum Usług Wspólnych Powiatu Myśliborskiego. Tankowanie będzie odbywać się według rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Szacunkowa wielkość zamówienia wynosi ok. 1.600 l benzyny (słownie: jeden tysiąc sześćset) oraz 15.000 l oleju napędowego (słownie: piętnaście tysięcy). Wykonawca będzie miał obowiązek zapewnienia możliwości korzystania z co najmniej jednej stacji paliw na terenie miasta Myślibórz (woj. zachodniopomorskie). Wykonawca zobowiązany jest zapewnić Zamawiającemu w całym okresie realizacji umowy, dostęp do stacji dystrybucyjnych paliw 7 dni w tygodniu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 63712600-9 - Usługi tankowania pojazdów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09100000-0 - Paliwa

09132000-3 - Benzyna

09134100-8 - Olej napędowy

30163100-0 - Karty na zakup paliwa

4.5.5.) Wartość części: 121463,42 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 Sukcesywne tankowanie paliw płynnych do pojazdów Centrum Usług Wspólnych Powiatu Myśliborskiego w 2026 r. na terenie gminy Dębno:
Przedmiotem zamówienia jest zakup paliw płynnych, tj. benzyny bezołowiowej o liczbie oktanowej 95 oraz oleju napędowego do silników diesla w transakcjach bezgotówkowych do pojazdów służbowych Centrum Usług Wspólnych Powiatu Myśliborskiego. Tankowanie będzie odbywać się według rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Szacunkowa wielkość zamówienia wynosi ok. 50 l benzyny (słownie: pięćdziesiąt) oraz 15.000 l oleju napędowego (słownie: piętnaście tysięcy). Wykonawca będzie miał obowiązek zapewnienia możliwości korzystania z co najmniej jednej stacji paliw na terenie miasta Dębno (woj. zachodniopomorskie). Wykonawca zobowiązany jest zapewnić Zamawiającemu w całym okresie realizacji umowy, dostęp do stacji dystrybucyjnych paliw 7 dni w tygodniu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 63712600-9 - Usługi tankowania pojazdów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09100000-0 - Paliwa

09132000-3 - Benzyna

09134100-8 - Olej napędowy

30163100-0 - Karty na zakup paliwa

4.5.5.) Wartość części: 110121,95 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 92368,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 92790,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 92368,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Benzol sp. z o.o. sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5971479835

7.3.3) Ulica: Królewiecka

7.3.4) Miejscowość: Myślibórz

7.3.5) Kod pocztowy: 74-300

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 92368,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Strony zawarły umowę na okres 12 miesięcy liczonych od dnia zawarcia umowy, jednak nie dłużej niż do dnia 31.12.2026 r. stanowiących realizację zamówienia podstawowego lub do upływu kolejne 6 miesięcy przypadających po upływie podstawowego terminu realizacji umowy – objętych prawem opcji lub do dnia, w którym wyczerpana zostanie kwota przewidywanego wynagrodzenia brutto, określona w § 3 ust. 1 lub do dnia, w którym pozostała do wykorzystania kwota przewidywanego wynagrodzenia brutto będzie niewystarczająca do zlecenia kolejnych dostaw objętych przedmiotem umowy, w zależności od tego która z powyższych okoliczności nastąpi najwcześniej.
2026-01-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy