BZP.2711.69.2025.MR Naprawa, modernizacja sieci LAN i zintegrowanego okablowania sieciowego i multimedialnego oraz budowa lokalnych fragmentów instalacji logicznej w UWr na okres 24 miesięcy

UNIWERSYTET WROCŁAWSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00051711
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00051711/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-20 12:57
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bc166465-ddf8-499d-9b36-78841332d8a2
Identyfikator
8960005408
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie lokalnej sieci komputerowej

Wykonawcy

1 przyznane

MACIEJ LASKOWSKIWrocław, PL · lot 0
861 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00051711 z dnia 2026-01-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
BZP.2711.69.2025.MR Naprawa, modernizacja sieci LAN i zintegrowanego okablowania sieciowego i multimedialnego oraz budowa lokalnych fragmentów instalacji logicznej w UWr na okres 24 miesięcy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET WROCŁAWSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001301

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Uniwersytecki 1

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-137

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: marta.rochala@uwr.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uwr.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1216487

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

BZP.2711.69.2025.MR Naprawa, modernizacja sieci LAN i zintegrowanego okablowania sieciowego i multimedialnego oraz budowa lokalnych fragmentów instalacji logicznej w UWr na okres 24 miesięcy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc166465-ddf8-499d-9b36-78841332d8a2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00051711

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00033077/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.71 Naprawa, modernizacja sieci LAN i zintegrowanego okablowania sieciowego i multimedialnego oraz budowa lokalnych fragmentów instalacji logicznej w Uniwersytecie Wrocławskim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00574156

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.2711.69.2025.MR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 700000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa naprawy, modernizacji sieci LAN i zintegrowanego okablowania sieciowego i multimedialnego oraz budowa lokalnych fragmentów instalacji logicznej w Uniwersytecie Wrocławskim na okres 24 miesięcy szczegółowo opisana w Zał. nr 3 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia.
3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ oraz w załącznikach stanowiących integralną część SWZ, w tym w szczególności zgodnie z Zał. nr 3 do SWZ Opisem przedmiotu zamówienia oraz Zał. nr 4 do SWZ Projektowane postanowienia umowy (wzór umowy) określających zakres i warunki świadczenia usługi.
4. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił minimum 6 miesięcy gwarancji na zrealizowane na usługi i materiały (liczone od daty przyjęcia protokołu odbioru jakościowego). Okres gwarancji stanowi jedno z kryteriów oceny ofert, w związku z tym Wykonawca w Zał. nr 1 do SWZ Formularz ofertowy wskaże okres gwarancji na usługi i materiały.
5. Potrzebę wykonania usługi Zamawiający sukcesywnie będzie zgłaszał Wykonawcy drogą e-mailową zgodnie z § 7 ust 1 Zał. nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72710000-0 - Usługi w zakresie lokalnej sieci komputerowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 375,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 375,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: aciej Laskowski ATUT KOMPUTER z siedz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8991077001

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 861000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-01-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi