świadczenie usług w zakresie sprzedaży biletów elektronicznych komunikacji miejskiej dystrybuowanych przez ZTM w Gdańsku na obszarze jego działania za pośrednictwem Systemu FALA

InnoBaltica Sp. z o. o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00051718
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00051718/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-20 12:58
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1613408f-db71-4ef8-8bd3-bc0671b463bf
Identyfikator
9571003404
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowych

Wykonawcy

2 przyznane

EDYTA WOLLENBERGGdańsk, PL · lot 1
154 895,4 PLN
TADEUSZ KACZORGdańsk, PL · lot 4
620 321,4 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00051718 z dnia 2026-01-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
świadczenie usług w zakresie sprzedaży biletów elektronicznych komunikacji miejskiej dystrybuowanych przez ZTM w Gdańsku na obszarze jego działania za pośrednictwem Systemu FALA

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: InnoBaltica Sp. z o. o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220639884

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lastadia 2

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-880

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.7.) Numer telefonu: 58 712 99 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@innobaltica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://innobaltica.pl/innobaltica/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/innobaltica/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


tworzenie nowych rozwiązań komunikacyjnych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

świadczenie usług w zakresie sprzedaży biletów elektronicznych komunikacji miejskiej dystrybuowanych przez ZTM w Gdańsku na obszarze jego działania za pośrednictwem Systemu FALA

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1613408f-db71-4ef8-8bd3-bc0671b463bf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00051718

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/17/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 777753,70 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest świadczenie przez Wykonawcę usług w zakresie sprzedaży biletów elektronicznych komunikacji miejskiej dystrybuowanych przez Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku na obszarze jego działania za pośrednictwem Systemu FALA w okresie do 12 miesięcy w podziale na 5 części:
1) Część 1 – lokalizacja Gdańsk Nowy-Port w odległości nie większej niż 100 metrów od przystanku Plac Wolności 03 (1 terminal),
– lokalizacja Gdańsk Stogi w odległości nie większej niż 70 metrów od przystanku Zimna 01 lub 02 (1 terminal),
– lokalizacja Gdańsk Siedlce w odległości nie większej niż 200 metrów od przystanku Ciasna 01 lub 02 (1 terminal),
– lokalizacja Gdańsk Osowa w odległości nie większej niż 100 metrów od przystanku Barniewicka 03 (1 terminal),
– lokalizacja Gdańsk Brzeźno w odległości nie większej niż 200 metrów od przystanku Mazurska 01 (1 terminal),
– lokalizacja Gdańsk Śródmieście w odległości nie większej niż 500 metrów od przystanku Żabi Kruk 03 (1 terminal)

4.5.3.) Główny kod CPV: 63512000-1 - Usługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowych

4.5.5.) Wartość części: 74430,86 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest świadczenie przez Wykonawcę usług w zakresie sprzedaży biletów elektronicznych komunikacji miejskiej dystrybuowanych przez Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku na obszarze jego działania za pośrednictwem Systemu FALA w okresie do 12 miesięcy w podziale na 5 części:
2) Część 2 - lokalizacja Gdańsk Piecki-Migowo w odległości nie większej niż 80 metrów od przystanku Piecewska 01 lub 02 (1 terminal),

4.5.3.) Główny kod CPV: 63512000-1 - Usługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowych

4.5.5.) Wartość części: 49479,67 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest świadczenie przez Wykonawcę usług w zakresie sprzedaży biletów elektronicznych komunikacji miejskiej dystrybuowanych przez Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku na obszarze jego działania za pośrednictwem Systemu FALA w okresie do 12 miesięcy w podziale na 5 części:
3) Część 3 - lokalizacja Gdańsk Wrzeszcz w odległości nie większej niż 80 metrów od przystanku Wrzeszcz PKP 04 lub 01 (2 terminale)

4.5.3.) Główny kod CPV: 63512000-1 - Usługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowych

4.5.5.) Wartość części: 162862,05 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest świadczenie przez Wykonawcę usług w zakresie sprzedaży biletów elektronicznych komunikacji miejskiej dystrybuowanych przez Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku na obszarze jego działania za pośrednictwem Systemu FALA w okresie do 12 miesięcy w podziale na 5 części:
4) Cześć 4 – lokalizacja Gdańsk Letnica w odległości nie większej niż 600 metrów od przystanku Rondo Mazowieckie 02 (1 terminal)

4.5.3.) Główny kod CPV: 63512000-1 - Usługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowych

4.5.5.) Wartość części: 60567,48 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest świadczenie przez Wykonawcę usług w zakresie sprzedaży biletów elektronicznych komunikacji miejskiej dystrybuowanych przez Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku na obszarze jego działania za pośrednictwem Systemu FALA w okresie do 12 miesięcy w podziale na 5 części:
5) Część 5 - lokalizacja Gdańsk Główne Miasto w odległości nie większej niż 100 metrów od przystanku Dworzec Główny 06 lub 10 (3 terminale)
- lokalizacja Sopot w odległości nie większej niż 100 metrów od przystanku
Sopot PKP 02 (1 terminal).

4.5.3.) Główny kod CPV: 63512000-1 - Usługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowych

4.5.5.) Wartość części: 430513,64 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 2) ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 154895,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 154895,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 154895,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU NIKA Edyta Wollenberg

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9570035684

7.3.3) Ulica: ul. Jaśkowa Dolina 105

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-286

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 154895,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 2) ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 2) ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 620321,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 620321,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 620321,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo Usługowa Tadeusz Kaczor

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5831642063

7.3.3) Ulica: ul. Jabłońskiego 7/21

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-766

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 620321,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-01-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi