Przedmiotem zamówienia są dostawy konserw mięsnych dla jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektorowi Służby Więziennej w Koszalinie.

ZAKŁAD KARNY W WIERZCHOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00052458
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00052458/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-20 14:18
Lokalizacja
Wierzchowo, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-62eadc53-a928-4742-bcc9-2049b4978ecc
Identyfikator
6741084513
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Konserwy i przetwory z mięsa

Wykonawcy

1 przyznane

"ROLNIK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOrzesze, PL · lot 0
232 833,3 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00052458 z dnia 2026-01-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Przedmiotem zamówienia są dostawy konserw mięsnych dla jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektorowi Służby Więziennej w Koszalinie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD KARNY W WIERZCHOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000601969

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 8

1.5.2.) Miejscowość: Wierzchowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-530

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: 94 34 00 707

1.5.8.) Numer faksu: 94 34 00 707

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: damian.godlewski@sw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sw.gov.pl/jednostka/zaklad-karny-wierzchowo

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przedmiotem zamówienia są dostawy konserw mięsnych dla jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektorowi Służby Więziennej w Koszalinie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-62eadc53-a928-4742-bcc9-2049b4978ecc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00052458

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00020379/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Konserwy mięsne (konserwa wieprzowa, pasztet wieprzowy, konserwa wołowa, boczek

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00575203

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DKW.2232.5.2025.DG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 276112,03 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

załącznik do wniosku

ZK Stare Borne ZK Czarnem AŚ Słupsk AŚ Koszalin AŚ Szczecin ZK Nowogard ZK Goleniów ZK Gorzów Wielkopolski ZK Wierzchowo AŚ Międzyrzeczu SUMA

konserwa wieprzowa 0,300g 200,00 2500,00 400,00 800,00 4000,00 0,00 0,00 1000,00 300,00 250,00 9 450,00
0,00
konserwa wieprzowa 0,130g 50,00 150,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 50,00 200,00 450,00
0,00
pasztet wieprzowy 0,300g 250,00 3000,00 400,00 0,00 300,00 0,00 0,00 2700,00 300,00 250,00 7 200,00

0,00
pasztet drobiowy 0,130g 30,00 250,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 200,00 50,00 400,00 930,00

0,00
pasztet drobiowy 0,300g 250,00 6500,00 400,00 800,00 300,00 0,00 3000,00 1600,00 300,00 250,00 13 400,00

0,00

4.5.3.) Główny kod CPV: 15131000-5 - Konserwy i przetwory z mięsa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 232833,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 595646,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 232833,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rolnik Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6351570743

7.3.3) Ulica: Połczyńska 10

7.3.4) Miejscowość: Orzesze

7.3.5) Kod pocztowy: 43-187

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 232833,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-01-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy