Poprawa efektywności energetycznej wraz z instalacją OZE dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrzejowicach

GMINA ŻUKOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00052852
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00052852/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-01-20 15:04
Lokalizacja
Żukowice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9b131fe9-d06e-4113-ac38-41677e2fa7e2
Identyfikator
6931940582
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie burzeniaRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

COMMERCIAL NETWORKS SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZielona Góra, PL · lot 0
3 472 821,76 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00052852 z dnia 2026-01-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej wraz z instalacją OZE dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrzejowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŻUKOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647386

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ŻUKOWICE 148

1.5.2.) Miejscowość: Żukowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-231

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 76 831 42 41

1.5.8.) Numer faksu: 76 831 41 49

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@zukowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zukowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zukowice.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa efektywności energetycznej wraz z instalacją OZE dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrzejowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9b131fe9-d06e-4113-ac38-41677e2fa7e2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00052852

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00078849/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Poprawa efektywności energetycznej wraz z instalacją OZE dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrzejowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00444295

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RiD.271.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3456659,52 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku użyteczności publicznej – bazy garażowej i transportowej wraz z zapleczem socjalnym dla działalności Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Dobrzejowice (działka nr 112/4, gmina Żukowice). Obiekt będzie jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, zaprojektowany na rzucie prostokąta, podzielony na dwie części: garażową (wyższą), przeznaczoną na garażowanie wozów bojowych oraz część socjalno-biurową (niższą), pełniącą funkcję zaplecza dla strażaków.
W części socjalnej przewidziano m.in. salę narad, pomieszczenie wielofunkcyjne, zaplecze techniczne, biuro, pomieszczenia sanitarne (w tym WC dla osób niepełnosprawnych), szatnię i pomieszczenie socjalne. Budynek będzie wykonany w konstrukcji stalowej z dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 30°, wykończony płytami warstwowymi w kolorze antracytowym.
Charakterystyczne parametry obiektu:
- powierzchnia użytkowa ok. 351 m²,
- powierzchnia zabudowy 381 m²,
- kubatura ok. 1983 m³,
- wysokość 7,83 m (część socjalna) i 9,53 m (garażowa).
Zakres zamówienia obejmuje również wykonanie niezbędnej infrastruktury technicznej i zagospodarowania terenu, w tym przyłączy i instalacji wewnętrznych (elektroenergetycznej, wodociągowej, kanalizacji sanitarnej i deszczowej, wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, centralnego ogrzewania), budowę zbiorników bezodpływowych na ścieki i wody opadowe, utwardzenie dojść, dojazdów i parkingów, budowę ogrodzenia oraz lokalizację miejsca gromadzenia odpadów.

Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa, STWiOR, przedmiar robót (z tym, że przedmiar robót stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający Wykonawcy wyliczenie ceny ofertowej przedmiotu zamówienia) stanowiące złączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3472821,76 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4366500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3472821,76 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: COMMERCIAL NETWORKS SERVICE Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9291865234

7.3.3) Ulica: Zacisze 16a

7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra

7.3.5) Kod pocztowy: 65-775

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3472821,76 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-01-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane