Zagospodarowanie poscaleniowe dla zadania pn.: „Scalenie gruntów wsi Kaczaki gm. Baranów Sandomierski”

Powiat Tarnobrzeski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00497395
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00497395/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-12 14:23
Lokalizacja
Tarnobrzeg, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-949e7517-cbd5-4c65-908e-affb69e4b125
Identyfikator
8672074339
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie stabilizacji gruntuRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie budowy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00497395 z dnia 2024-09-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie poscaleniowe dla zadania pn.: „Scalenie gruntów wsi Kaczaki gm. Baranów Sandomierski”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Tarnobrzeski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409070

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 1 Maja 4

1.5.2.) Miejscowość: Tarnobrzeg

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-400

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 15 822 39 22

1.5.8.) Numer faksu: 15 822 39 22

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@tarnobrzeski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tarnobrzeski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-949e7517-cbd5-4c65-908e-affb69e4b125

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie poscaleniowe dla zadania pn.: „Scalenie gruntów wsi Kaczaki gm. Baranów Sandomierski”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-949e7517-cbd5-4c65-908e-affb69e4b125

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00497395

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00059720/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Zagospodarowanie poscaleniowe dla zadania pn.: „Scalenie gruntów wsi Kaczaki gm. Baranów Sandomierski”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Scalenie gruntów wsi Kaczaki gm. Baranów Sandomierski” w ramach poddziałania „Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00432013

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GG.IVa.6832.2.4.8.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Zagospodarowanie poscaleniowe dla zadania pn.: „Scalenie gruntów wsi Kaczaki gm. Baranów Sandomierski”.
2. Zakres zadania obejmuje w szczególności:
a) Przygotowane terenu,
b) Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych,
c) Karczowanie drzew i pni,
d) Karczowanie krzaków i poszycia,
e) Mechaniczne zdjęcie warstwy ziemi urodzajnej,
f) Rozbiórkę wraz z przeniesieniem ambony,
g) Rozbiórkę nawierzchni z kruszywa lub gruzu wraz transportem,
h) Rozbiórkę prefabrykatów betonowych,
i) Rozbiórkę ogrodzeń wraz z przestawieniem,
j) Rozebranie barier energochłonnych stalowych,
k) Rozebranie przepustów z rur żeliwnych i tworzyw sztucznych,
l) Wykonanie wykopów mechanicznie z transportem,
m) Wykonanie wykopów mechanicznie bez transportu,
n) Wykonanie nasypów mechanicznie z gruntu z dokopu
o) Czyszczenie z namułu istniejących przepustów,
p) Regulację pionową studni rewizyjnych,
q) Regulację zasuw wodociągowych,
r) Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowane mechanicznie,
s) Profilowanie wraz z zagęszczeniem podłoża
t) Ułożenie geokompozytu – georusztu,
u) Wykonanie nawierzchni z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie,
v) Umocnienie skarp, przeciwskarp i dna rowu elementami betonowymi, kostką betonową,
w) Umocnienia przepustów wlotów i wylotów elementami prefabrykowanymi,
x) Ułożenie przepustu z rur z tworzyw sztucznych,
y) Oczyszczenie rowów z namułu i profilowanie skarp rowu,
z) Oznakowanie pionowe,
aa) Dostawę i montaż barier ochronnych,
bb) Ustawienie ogrodzeń drewnianych i metalowych,
cc) Zabezpieczenie istniejących sieci elektrycznych i teletechnicznych,
dd) Wykonanie zbiorników małej retencji,
ee) Wykonanie nasadzeni nieformowanych,
ff) Wykonanie parkingu o nawierzchni z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu złożono siedem ofert. Zamawiający na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia dysponował kwotą: 5 814 327,00 zł. Najniższą cenę brutto zaoferował Wykonawca: TREEBUD Sp. z o.o. (Jawornik 337, 32-400 Myślenice): 4 659 240,00 zł. Oferta Wykonawcy została odrzucona na podstawie art. 226 ust. ust. 1 pkt 2) lit. c) ustawy Prawo zamówień publicznych.
Kolejna oferta z najniższą ceną została złożona przez firmę ROBSON Sp. z o.o. (27-600 Sandomierz, ul. Przemysłowa 3) na kwotę 5 467 350,00 zł. Oferta Wykonawcy została odrzucona na podstawie art. 224 ust. ust. 6 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Kolejna oferta z najniższą ceną została złożona przez firmę Korpol - Roboty Ziemne Przemysław Korpulinski (39-340 Padew Narodowa, ul. Zacisze 24) na kwotę 7 122 492,12 zł.
Zamawiający nie jest w stanie zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do wysokości ceny oferty z najniższą ceną.
Zgodnie z art. 255 ust. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta
z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

2024-09-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane