-PRZYGOTOWANIE I WYDAWANIE GORĄCEGO POSIŁKU DLA PODOPIECZNYCH MIEJSKIEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W JELENIEJ GÓRZE W OKRESIE OD 02.01.2026 r. do 31.12.2026 r.

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W JELENIEJ GÓRZE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00053894
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00053894/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-21 09:21
Lokalizacja
Jelenia Góra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ba8e26af-0843-4e97-80ea-e9688da6f7d9
Identyfikator
6111456516
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi gotowania posiłkówUsługi dostarczania posiłków

Wykonawcy

3 przyznane

JAROSŁAW GŁAWDECKIJELENIA GÓRA, PL · lot 1
36 400 PLN
JAROSŁAW GŁAWDECKIJELENIA GÓRA, PL · lot 2
36 400 PLN
AGNIESZKA SZUMILAKJELENIA GÓRA, PL · lot 5
36 400 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00053894 z dnia 2026-01-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
-PRZYGOTOWANIE I WYDAWANIE GORĄCEGO POSIŁKU DLA PODOPIECZNYCH MIEJSKIEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W JELENIEJ GÓRZE W OKRESIE OD 02.01.2026 r. do 31.12.2026 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W JELENIEJ GÓRZE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003271314

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Jana Pawła II 7

1.5.2.) Miejscowość: Jelenia Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-506

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 757523951

1.5.8.) Numer faksu: sekretariat@mops.jelenia-gora.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mops.jelenia-gora.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mops.jelenia-gora.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

-PRZYGOTOWANIE I WYDAWANIE GORĄCEGO POSIŁKU DLA PODOPIECZNYCH MIEJSKIEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W JELENIEJ GÓRZE W OKRESIE OD 02.01.2026 r. do 31.12.2026 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ba8e26af-0843-4e97-80ea-e9688da6f7d9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00053894

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00593759

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DOA-261-4/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 231111,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przygotowanie i wydawanie gorącego posiłku dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze w okresie od 02.01.2026 r. do 31.12.2026 r. - obręb Zabobrze”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

4.5.5.) Wartość części: 19259,25 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przygotowanie i wydawanie gorącego posiłku dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze w okresie od 02.01.2026 r. do 31.12.2026 r. - obręb Centrum I

4.5.3.) Główny kod CPV: 55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.5.5.) Wartość części: 38518,52 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przygotowanie i wydawanie gorącego posiłku dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze w okresie od 02.01.2026 r. do 31.12.2026 r. - obręb Centrum II

4.5.3.) Główny kod CPV: 55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

4.5.5.) Wartość części: 38518,52 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przygotowanie i wydawanie gorącego posiłku dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze w okresie od 02.01.2026 r. do 31.12.2026 r. - obręb Centrum III

4.5.3.) Główny kod CPV: 55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

4.5.5.) Wartość części: 38518,52 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przygotowanie i wydawanie gorącego posiłku dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze w okresie od 02.01.2026 r. do 31.12.2026 r. - obręb Cieplice, Sobieszów, Jagniątków

4.5.3.) Główny kod CPV: 55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

4.5.5.) Wartość części: 19259,25 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przygotowanie i wydawanie gorącego posiłku dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze w okresie od 02.01.2026 r. do 31.12.2026 r. - obręb w pomieszczeniach Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 16

4.5.3.) Główny kod CPV: 55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

4.5.5.) Wartość części: 38518,52 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36400,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 36400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 36400,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RESTAURACJA EUROPA "OBIADKOWO" JAROSŁAW GŁAWDECKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6111535836

7.3.3) Ulica: 1 MAJA 16/18

7.3.4) Miejscowość: JELENIA GÓRA

7.3.5) Kod pocztowy: 58-500

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 36400,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-02 do 2026-12-31

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36400,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 36400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 36400,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RESTAURACJA EUROPA "OBIADKOWO" JAROSŁAW GŁAWDECKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6111535836

7.3.3) Ulica: 1 MAJA 16/18

7.3.4) Miejscowość: JELENIA GÓRA

7.3.5) Kod pocztowy: 58-500

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 36400,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-02 do 2026-12-31

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36400,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 36400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 36400,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "EKONOMICZNA POMARAŃCZA" AGNIESZKA SZUMILAK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6111545697

7.3.3) Ulica: WOLNOŚCI 55 LU

7.3.4) Miejscowość: JELENIA GÓRA

7.3.5) Kod pocztowy: 58-500

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 36400,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-07 do 2026-12-31
2026-01-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi