Rozbudowa drogi powiatowej nr 2583W Olszewka – Przystań od km 0+080 do km 0+533

Zarzad Dróg Powiatowych w Ostrołęce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00054270
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00054270/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-01-21 10:10
Lokalizacja
Ostrołęka, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ea6653b4-c667-4044-a668-07450f014919
Identyfikator
7581838894
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie budowy drógPodłączenia energetyczne

Wykonawcy

1 przyznane

DOMOST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMałkinia Górna, PL · lot 0
1 870 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00054270 z dnia 2026-01-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi powiatowej nr 2583W Olszewka – Przystań od km 0+080
do km 0+533

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarzad Dróg Powiatowych w Ostrołęce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550670938

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lokalna 2

1.5.2.) Miejscowość: Ostrołęka

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-410

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: +4829 769 26 21

1.5.8.) Numer faksu: +48 29 769 49 28

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdpoka@zdp.ostroleka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp.ostroleka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1167708

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami powiatowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa drogi powiatowej nr 2583W Olszewka – Przystań od km 0+080
do km 0+533

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea6653b4-c667-4044-a668-07450f014919

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00054270

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00023730/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Rozbudowa drogi powiatowej nr 2583W Olszewka - Przystań w msc. Olszewka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00408215

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DT.252.I.11.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1135535,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest:
Rozbudowa drogi powiatowej nr 2583W Olszewka – Przystań od km 0+080
do km 0+533
Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wszystkie prace, czynności i roboty konieczne dla wykonania zadania inwestycyjnego, w tym następujące elementy:
1) ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE
2) ROBOTY ROZBIÓRKOWE
3) ROBOTY ZIEMNE
4) PODBUDOWA (rondo + jezdnia główna)
5) NAWIERZCHNIA (rondo + jednia główna)
6) ELEMENTY ULICY
7) ODWODNIENIE
8) ZJAZDY
9) STAŁA ORGANIZACJA RUCHU
10) OZNAKOWANIE PIONOWE
11) OZNAKOWANIE POZIOME
12) WYKAZ ROBÓT PRZY MOŚCIE
13) ROBOTY WYKOŃCZENIOWE
14) PRZEBUDOWA KOLIZJI ELEKTROENERGETYCZNYCH
2. Szczegółowy opis realizacji przedmiotu zamówienia zawierają: dokumentacja projektowa, przedmiar robót i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, stanowiące załączniki do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

31311000-9 - Podłączenia energetyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1870000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2249437,04 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1870000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DOMOST Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7591624769

7.3.3) Ulica: ul. Kolejowa 30

7.3.4) Miejscowość: Małkinia Górna

7.3.5) Kod pocztowy: 07-320

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1870000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 282 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zgodnie z Rozdziałem VII ust. 1 SWZ - Termin realizacji zamówienia określono do 12 miesięcy od dnia podpisania umowy (Jednak nie dłużej jednak niż do 30.10.2026r.). W związku z przedłużającą się procedurą udzielenia przedmiotowego zamówienia, termin realizacji zadania wynosi 282 dni od dnia podpisania umowy (mając na uwadze, że zgodnie z dokumentami zamówienia termin realizacji przedmiotu zamówienia określono w miesiącach z jednoczesnym zastrzeżeniem, że nie dłużej jednak niż do dnia 30.10.2026r.).
2026-01-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane