Dostawa samochodu osobowego niskoemisyjnego dla Sądu Okręgowego w Zamościu.
Sąd Okręgowy w Zamościu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00054420
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00054420/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-01-21 10:30
- Lokalizacja
- Zamość, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-37ed1a06-3448-4e64-9540-5136d949bc04
- Identyfikator
- 9221198092
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Samochody osobowePojazdy silnikowe
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00054420 z dnia 2026-01-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa samochodu osobowego niskoemisyjnego dla Sądu Okręgowego w Zamościu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Okręgowy w Zamościu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000570720
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11
1.5.2.) Miejscowość: Zamość
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-400
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 846316866
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lukasz.szura@zamosc.so.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zamosc.so.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-37ed1a06-3448-4e64-9540-5136d949bc041.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
wymiar sprawiedliwości
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa samochodu osobowego niskoemisyjnego dla Sądu Okręgowego w Zamościu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37ed1a06-3448-4e64-9540-5136d949bc04
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00054420
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00134221/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa samochodu osobowego niskoemisyjnego dla Sądu Okręgowego w Zamościu.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00469280
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: G.261.7.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa fabrycznie nowego, nieużywanego, wyprodukowanych w 2025 r. samochodu osobowego niskoemisyjnego (samochód hybrydowy) - segmentu D (średniego) / segmentu C (średniego niższego) wg klasyfikacji Instytutu Badania Rynku Motoryzacyjnego SAMAR na rzecz Sądu Okręgowego w Zamościu” – znak sprawy: G.261.7.2025
Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34100000-8 - Pojazdy silnikowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty.Podstawą prawną unieważnienia postępowania jest przepis art. 255 pkt 1 PZP.
| 2026-01-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |