Dostawa kruszywa

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00054567
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00054567/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-21 10:51
Lokalizacja
Mielec, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-87ace207-beb9-466f-be0a-29ae681e697e
Identyfikator
8171396575
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Kruszywo

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE USŁUGOWO-HANDLOWE ZELIAŚ SPÓŁKA JAWNATarnów, PL · lot 0
243 884,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00054567 z dnia 2026-01-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa kruszywa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.) Oddział zamawiającego: MPGK Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690439247

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wolności 44

1.5.2.) Miejscowość: Mielec

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-300

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 17 58 20 570

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@mpgk.mielec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mpgk.mielec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-87ace207-beb9-466f-be0a-29ae681e697e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa kruszywa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-87ace207-beb9-466f-be0a-29ae681e697e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00054567

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00448266

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 19/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 207960 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa poniższego kruszywa:
1. Kruszywo kamienne frakcja 0-31,5 – 2000 Mg
2. Kruszywo kamienne frakcja 31,5-63 – 200 Mg
3. Kruszywo kamienne frakcja 0-63 – 1000 Mg
4. Kruszywo kamienne frakcja 4/31,5 – 70 Mg
5. Kruszywo kamienne frakcja 2/8 – 150 Mg
Ilość zamawianego przedmiotu zamówienia może ulec zmniejszeniu. Podana ilość jest ilością szacunkową. Zamawiający zastrzega sobie prawo ograniczenia ilości zamawianego przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawca będzie miał prawo do żądania wynagrodzenia tylko za zrealizowaną wielkość zakupu. Zamawiający gwarantuje zakup przedmiotu zamówienia o wartości 50% ceny ofertowej.
Przedmiot zamówienia musi odpowiadać wymaganiom norm oraz powinien posiadać wymagane przepisami prawa odpowiednie atesty, certyfikaty i świadectwa jakości potwierdzające spełnienie tej normy.
Przedmiot zamówienia będzie dostarczany sukcesywnie w zależności od potrzeb Zamawiającego, po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym lub e-mailowym, złożonym najpóźniej 2 dni przed terminem dostawy. Na żądanie Zamawiającego, Wykonawca niezwłocznie potwierdzi otrzymanie zamówienia.
Wykonawca udziela Zamawiającemu gwarancji dotyczącej każdej pozycji przedmiotu zamówienia na okres 36 miesięcy licząc od dnia odbioru.
Miejsce dostawy:
 Zakład Dróg Miejskich, Mielec, ul. Korczaka 20,
 Zakład Wodociągów i Kanalizacji, Mielec, ul. Wolności 29
lub miejsce wskazane przez Zamawiającego na terenie powiatu mieleckiego, po uprzednim badaniu kruszywa przeprowadzonym przy udziale przedstawicieli stron.
Koszty dostawy i rozładunku po stronie Wykonawcy.
Płatność na podstawie miesięcznych faktur wystawianych przez Wykonawcę, w terminie 21 dni.

4.5.3.) Główny kod CPV: 14212200-2 - Kruszywo

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 243884,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 315298,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 243884,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.B.U.H. ZELIAŚ Sp. j.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9930085432

7.3.3) Ulica: Daleka 20

7.3.4) Miejscowość: Tarnów

7.3.5) Kod pocztowy: 33-101

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 243884,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-01-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy